Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az beteges e hogy valaki...

Az beteges e hogy valaki mániákusan dühöng régi dolgokon?

Figyelt kérdés
Folyamatosan visszatérő dolgokon dühöng, de megállás nélkül......

2014. dec. 1. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, beteges.
2014. dec. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmebaj! - és ez betegség.

Két dolog miatt nem szabad idegeskedni:

- amin lehet változtatni és

- amin nem.

.

Az okkos változtat [1], vagy belenyugszik [2], a buta tesped és dühöng.

2014. dec. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha megállás nélkül, akkor valami nem stimmel. Sajnos vannak még a normális emberek között is, hogy egy-egy témára olyan érzékenyek, hogy különös reakciókat adnak. Mások szemében ez már őrültségnek tűnik, de nem biztos, hogy az. Csak valami feldolgozatlan. Nekem van ismerősöm, aki ha az anyja szóba kerül, szinte megőrül olyan ideges lesz. Nyilván megvan rá az oka. Nem beszél róla, nem létezik számára és kész. Nem ez a megoldás, de így talán könnyebb neki. Amúgy teljesen normális, nem őrült, csak nem kell kérdezősködni az anyja felől.
2014. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már a jó, öreg Shakespeare is megmondta: "...ki azon jajgat, ami megesett, a régi bajhoz egy újat keresett."
2014. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos vagytok benne?
2014. dec. 1. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

nem beteges, azért elég sokmindenen tudja rágni magát az ember feleslegesen.


De nagyon sokat ártasz magadnak. Nekem volt egy ilyen korszakom egy "barát" miatt: éjjel rosszul aludtam, fájt a derekam. Aztán csak elmúlt, és kiderült, milyen sz.ar ember is volt ő.


Azon is dühönghetnék, hogy egy lányért mennyire oda voltam, mindent megtettem érte, és neki egy másik pasi kellett, aki semmit nemis táplál iránta. Érdemes ezen dühöngeni?

2014. dec. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!