Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnaptól új iskolába járok,...

Holnaptól új iskolába járok, és nagyon félek, milyen lesz elsőre odamenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem is egy jó hírben álló iskola..

Lakhelyváltás miatt kerültem ide, ez egy szakiskola, szakközépbe nem vettek fel, mondván nincs már sehol hely.

Szóval ide kellett beiratkoznom. Délutáni rendben vannak az órák, 12:40-kor kezdek. Addig valamit csinálnom kell, mert nagyon félek.:( Egyébként is szorongós vagyok, ráadásul pánikbeteg, aggódom, hogy az ottani arcok "kikezdenek".

Arra gondoltam, veszek be nyugtatót, vagy nem tudom...

Ti mit tanácsoltok?

14L



2014. dec. 3. 21:43
 1/4 anonim válasza:
Biztos, hogy ne vegyel be nyugtatot:) Add sajat magadat! Hidd el biztos jofejek lesznek es megtalalod a hozzad illo baratot/baratnot. Ilyen dolgok miatt ne szorongj, nem erdemes:)Elotte megnezhetned a kedvenc filmed vagy akar a kedvenc sorozatodbol egy reszt. Az eltereli a figyelmedet! Sok sikert.
2014. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Remélem minden oké lesz!

2014. dec. 4. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Na hogy ment? :)
2014. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár volt izgulnom, semmi vész nem volt.:) Az osztálytársaim nagyobb része elég aranyos, rendesek, abszolút nem az a borzadály a közösség, mint ahogy azt egy ilyen sulitól vártam volna. Remélem így is marad.:)
2014. dec. 9. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!