Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek odamenni beszélgetni az emberekhez? 15/F

Figyelt kérdés

Nehezen megyek oda az iskolában az emberekhez, mégha tudnék is mit mondani nekik, de amit akarok nehezen tudom elmondani, meg olyan feszülten. Emiatt nem is nagyon beszélgetnek velem.

Ez lehet azért, mert kiskoromban állandóan számítógépeztem, és chaten beszélgettem emberekkel? Lehet ennek az oka?

És mit lehetne ellene tenni?


2012. máj. 19. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Látod, ez a virtuális barátkozás vége! Vegyél egy mély levegőt, és próbálj meg te beszélgetést kezdeményezni.
2012. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet az oka vagy az is lehet hogy alapból ilyen személyiség vagy de gyakorlással egyre könnyebben megy majd a társalgás, oda kell menni és erőltetni a beszélgetést még ha csak pár mondatban is
2012. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen valószinű, hogy a kockulásod az oka és az, hogy nem mész ki a házból és egész nap otthon vagy!

Valószinűleg, duci vagy és szeretc enni.

A lényeg, hogy nincs minden veszve, menny ki a szabadba parkba , fussál biciglizzél. STB.

Aztán meg, minek mennél oda másokhoz beszélgetni, ha iskolába jársz biztos van padtársad beszélges azzal. aztán szépen lassan te leszek a fene gyerek a suliba.... Úgy mint én :D

2012. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!