Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásprobléma rossz álmok...

Alvásprobléma rossz álmok miatt, lehet valamit tenni ellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap napközben külföldiek beszélgettek mellettem angolul, "nahát, milyen jó lenne ilyen jól angolul tudni" - gondoltam ekkor és elmentek mellettem beszélgetve, tovább nem is foglalkoztam a dologgal.

Álmomban pedig nem tudtam külföldiekkel angolul kommunikálni, beszélnem kellett volna de nem tudtam, szavakat nem tudtam miként ejtenek és kétségbeesetten kerestem rokonértelmű szót amit tudnám hogy ejtenek, de nem találtam ilyet... Átéltem a megszégyenülés, megaláztatás érzését...

Ilyenkor (rossz álmok esetén) rengeteget forgolódom és rosszul alszom, sajnos minden nap rosszul alszom és bármilyen ártatlan életesemények behoznak ilyen álmokat...

Mit lehetne tenni, hogy megszűnjenek ezek a rossz álmok, milyen gondolatirányítási technika létezik?

Tartok tőle hogy amikor nem emlékszem rá hogy álmodtam volna valamit, akkor is hasonló dolgokkal "szórakoztatom magam" álmomban, mert nagyon sokat forgolódok minden éjjel és gyűrött a lepedő...

Sajnos nagyon negatívan gondolkodom és hajlamos vagyok mindig mindennek negatyv oldalát látni, vagy tartani valami negatívum bekövetkeztétől... Ha volt már valaki hasonló helyzetben, nagyon jó lenne valamilyen tapasztalat, gondolati gyakorlat, bármi.



2014. dec. 4. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!