Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon depressziós vagyok? Ha...

Vajon depressziós vagyok? Ha igen, akkor melyik fajtája lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél hónapja kezdődött, hogy egyik napról a másikra elment a kedvem mindentől, nagyon magam alatt voltam, de kb. 2 hét elteltével csökkentek ezek a tünetek és igazából nem érzem magam annyira rosszul, de tudom, hogy valami nem stimmel. Van mikor egész jó kedvem van, de van mikor kicsit rosszabbul érzem magam, de akkor sem annyira vészes. Ha rosszabb állapotomban eszembe jutnak azok a dolgok amiket szeretek csinálni kicsit felvidulok tőle, szóval tudok örülni dolgoknak és nem mondanám, hogy elveszítettem az érdeklődésemet a dolgok iránt, csak van bennem ez a fura nem jó érzés. Voltam dokinál, írt fel Frontint, azt folyamatosan szedem, most fogok majd pszichiáterhez menni és majd többet tud mondani gondolom, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, hogy mennyire aggódjak. Tudom, hogy nem vagytok orvosok, de talán van köztetek olyan aki élt át hasonlót és tud valamit mondani:)
2014. dec. 5. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírásodból nem tűnik a súlyosabb depressio maior-nak. Ez lényeges lehet, mert csak a hibás hírmolekula rendszer esetén indokolt az antidepresszáns.

Helyes lenne mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, stb.) kezelő terapeutát keresned.

2014. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!