Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha a pszihiáterem...

Mit tegyek ha a pszihiáterem nem akarja a régi gyógyszerem felirni azzal fenyeget h zártra küld? És a szüleim is a pártját fogják?

Figyelt kérdés

Pszichiátriai betegségem van nemrég visszaestem 3 hónapig voltam benn a pszihiátrián mire beállitották az új gyógyszereket de ezek sokkal erösebbek meg nem is ismerem öket! Totál szét vok esve nem birok gondolkozni nem birok semmit sem csinálni melómnak annyi így nem lehet doglozni bnőm ott hagyott ez miatt nem hibáztatom de azért szarul esik fontos volt nekem és hiába kérem h a régi gyógyszereimet adja azt mondja az már nem elég! Pedig azokkal tudtam kb normális emebr lenni :S és azt mondta ha nem szedem be őket zártra fogok kerülni..

és még a szüleim is az ő pártját fogják azt mondják megengedhetjük magunknak h nem kell dolgoznom de hát nem akarok egész életemben itthon ülni mint egy krumpli! és h szedjem be az új gyógyszerek mert csak visszaesek de nem akarom mert ez így nem jó :(

Sztetek mit tegyek nagyon szarul érzem magam én nem erre születtem :( Igy nincs értelme semminek


2014. dec. 6. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
19 vok de otthon kell laknom tavaszal el akartam költözni de nem engedték az érettségit is meg akartam csinálni de igy nem fog menni :S:S
2014. dec. 6. 08:53
 2/4 anonim ***** válasza:

A nem dolgozás csak átmenetei. Ha jobban leszel, tudsz keresni majd munkát.

A kórházasak miért javasolják az erősebb gyógyszereket?

Esetleg elmehetnél másik orvoshoz is, hogy mondja el a véleményét. Ő úgy tud jó véleményt mondani,ha elmondod, hogy eddig mit szedtél és most mit szeretnének, hogy szedjél.

Mi a diagnózisod?

2014. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem diferenciált skizofrénia

Azt mondták azért kell új gyógyszer mert a régi már nem elég ezért is eshettem vissza de ez nem igaz. Az a baj h velem nem beszélik meg ezeket vagy olyankor amikor nem birok figyelni de a kórházban kipróbáltak több féle antipszihotikumot is

2014. dec. 6. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen gyógyszerekre állítottak? Eléggé járatos vagyok a témában, talán tudok tanácsot adni. :)
2014. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!