Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért egy kád vízben vagdossák...

Miért egy kád vízben vagdossák a karjukat az öngyilkos hajlamúak?

Figyelt kérdés

Nem akarok öngyilkos lenni, távol áll tőlem ez a gondolat, mielőtt valaki erre gondolna. Csak filmekben is láttam, de valóságban is voltam fültanúja egy ilyennek. Ismerősöm testvére csinálta ezt egyszer. Kórházba is volt utána jó darabig, de szerencsére túlélte.

Ennek mi értelme?Higítja a vért vagy jobban fáj vagy mi?



2014. dec. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a meleg/forró víz serkenti a vérkeringést, vérbőséget okoz.
2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt kevésbé fáj, másrészt nem alvad meg a vér
2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
ez a normális nem? ha már egyszer egy piszkos módszert választ legalább nem lesz minden mocskos
2014. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Most vérezze össze a szép ágyat ? bosszúsak lesznek az emberek és nem temetik el, hanem csak hamvassztják, ha szétvérezi a kanapét is
2014. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előfeltételezés hibás.

Én öngyilkos hajlamú vagyok, mélyebb pontjaimon ejtek vágást magamon, de nem kádban.


A halálomat sem úgy képzelem el, hogy egy kádban megtalálnak.

De ha valaki konkrétan ott akar meghalni, akkor a leírtak szerint: nem áll el a vérzés. Bár egy artériás vérzés egyébként sem áll el csak úgy.. Szerintem baromság.


Egyszerűen egy kád meleg vízben hedonista módon lehet élvezni a testi/szellemi önpusztítást.

2014. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem én is ezt a módszert fogom választani, de előtte iszok valamennyit. Így remélem nem lesz nagyon fájdalmas.
2014. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj.

Éles késsel / tapétavágóval nevetségesen enyhe fájdalommal járhat, ahhoz képest hogy artériát is átvághatsz.


Egyébként késes önvédelemnél pont ez a gond, hogy egy éles kés még ha veszélyes sebet is ejt, ahhoz képest kevés ideget vág át és nem okoz elég nagy sokkot (fájdalmat). Csak később elvérzést..


Engem inkább az zavar, persze csak elméleti síkon, hogy mekkora szívás lenne ha igaza van a reinkarnációhívőknek, és újra ez a sz.ar folytatódik tovább. Na nekem én ezt tartanám nagy szívatásnak.

2014. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!