Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért arra vágynak a nők, h a...

Miért arra vágynak a nők, h a férfiak becsapják őket?

Figyelt kérdés

A nők, még ha nincsenek is tudatában, mindig kizárólag az ideáljukhoz vonzódnak. Kizárólag olyan férfi közeledését várják el / fogadják el, akik megadják nekik az ideájuk illúzióját. Na de miért vágyik egy emberi lény arra, h átverjék? Máig nem értem, pedig nem vagyok egy "mai gyerek". Ellenben korrekt férfi.


(Ugyebár egy idő után rájönnek, tartós kapcsolat esetén, h akit választottak, nem az ideájuk -ahogyan igen ritka, ha pont az ideájukkal jönnek össze-, de amíg nem akad jobb nekik, addig nála maradnak, aztán ha egy másik férfi még jobban becsapja, akkor megcsalják vele az addigi férfit, vagy kevésbé rossz esetben ürüggyel elválnak előbb az aktuális pasijuktól ill férjüktől.)



2014. dec. 13. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
csak egy általánosításra futja?
2014. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Minden egyes nő ilyen. Bizony. Kivétel nélkül. Mert kivételek soha nincsenek, minden fekete és fehér.


Lehet, hogy korrekt vagy, de intelligensnek azért nem mondanálak.

2014. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igazad van az én esetemben,nagy csalódást okozott az életemben, de még mindig mellette vagyok,hogy miért,végtelen a magyarázata.
2014. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kivétel mindig erősíti a szabályt, tisztelet a kivételnek - de igen kicsi arányban létezik ez alól kivétel.

Sajnos.

Én csak örülnék, ha nem ilyen lenne a nők 99.9%-a.

2014. dec. 13. 22:01
 5/24 anonim válasza:
Én inkább dühös vagyok, ha valaki másnak mutatja magát, mint ami. Ha nem tették volna ezt, akkor hamarabb leléptem volna mellőlük, mert nekem olyan kell, akivel valóban megtaláljuk a közös hangok. Ha egy szikrája is van annak, hogy átver, akkor repül.
2014. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Előző: nő vagy?
2014. dec. 13. 22:34
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem senki nem vágyik arra, hogy becsapják őket. Csak talán azt szeretné benne látni, amire ő vágyik és a férfiak sem különbek ilyen téren. Ha mindenki a tökéletes megfelelő parterére várna, alig lennének kapcsolatok, házasságok, családok. A nők biztonságot keresik elsősorban, aztán közben lehet megjelenik az az illető akire vágytak, talán ezért.
2014. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Előző: tudomásul veszem meglátásod. Bár történetesen tök ellentétesen látom.
2014. dec. 13. 23:01
 9/24 anonim ***** válasza:
Megis miért merült fel benned ez a kérdés?
2014. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elhinni, de szerintem sok esetben csak egy önámítás megy. Valakivel összejön és felruházza olyan tulajdonságokkal amik nincsenek meg benne, de szeretné hogy jobbnak láthassa és ezt így szeretnek egymásba. Ezért van az, hogy X idő után rájön, hogy nem is azzal van akit elképzelt és tovább áll, ha jön épp egy másik. Legtöbbje ezt csinálja. Meg a mámorítások, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, örökkön örökké, blabla. Ki kíváncsi erre, ha semmi nem igaz belőle? És mind ez miért van? Mert egy dolog nagyon kell annak aki mámorítja a másikat. A nők meg szeretnék ha ez mind igaz is enne és el is hiszik, vagy magukba beszélik, hogy igen, ő az akit kerestem.
2014. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!