Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a tünet milyen agyi betegsé...

Ez a tünet milyen agyi betegségre utal?

Figyelt kérdés

Nem tudok mértéktartó lenni. Például én az evésben sem szeretem a " mindenből kicsit ". Nálam vagy minden vagy majdnem semmi alapon van. Nem tudom miért. Ez a kaja csak példa, de ténleg igy van, szóval nem szeretek középúton járni, valamit vagy élvezek rendesen vagy inkább bele se kezdek


Miért van ez igy nálam ?


2010. febr. 2. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem agyi, hanem lelki betegség, jellemhiba.


Keress fel egy lelkiatyát vagy egy jó pszichiátert, mert sok gondod lesz még így az életben. Pl társad sem lesz, vagy ha mégis, akkor előbb-utóbb tönkremegy a kapcsolat.

2010. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem agyi betegség, de nem is lelki, és nem is jellemhiba, hanem személyiségvonás. Én is ilyen vagyok.
2010. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha emiatt felkeresel pszichiátert, akkor úgy kidobnak, mint macskát sz**ni.
2010. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mértéktelenül élvezed az életet az nem betegség, hanem jó dolog.

Lehet, hogy arra gondolsz, hogy az evéssel kompenzálsz más dolgokat?

2010. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Agyi betegseg semmikeppen. Talan a gyerekkorodban keresendo az ok, pszihiaterhez ne menj, de az emberek az ilyen mertektelenseggel szeretethianyt szoktak potolni.
2010. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megkérlek válaszoljatok még
2010. febr. 2. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Maximalizmus?
2010. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem kb mindenki ilyen, aki nem mondja az nem mond igazat. Emberek vagyunk, inkább túl sok idealizált amerikai filmet nézel és azért furcsállod, ez tökre normális. Rám is mind igaz.
2010. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!