Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagytok ugy hogy mérhetetlen...

Vagytok ugy hogy mérhetetlen haragot és dühöt éreztek emberek iránt? és nem tudjatok levezetni?

Figyelt kérdés
mit tesztek olyankor???
2010. febr. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen 6 évig éreztem így, bele is betegedtem, de rendesen. Nem hogy ordítottam volna rá, vagy jól megmondogattam volna neki milyen szemét hozzám értelmetlenül, és oktalanul. De már késő volt. Olyan betegséget szereztem, amiből soha nem fogok kigyógyulni. Te pedig ha így érzel vezesd le, kiabálj, és ha soha többé nem is áll veled szóba az se érdekeljen, csak öntsd ki a haragodat és meglásd teljesen megnyugszik a lelked.
2010. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ideig-óráig persze. de én úgy vagyok vele, hogy néha az az illető meg sem érdemli, hogy vele foglalkozzak és magam idegesítsem, így egyszerűen nem foglalkozom a dologgal. meg azt szoktam magamnak mondani, hogy úgyis visszakapja ezt az élettől (ami általában igaz is).
2010. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, első voltam, az én esetemben szépen kapogassa vissza amit ellenem elkövetett!!!
2010. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, és sajnos bele is betegedtem. Gyógyszer-és alkoholfüggő voltam évekig, máig nem sikerült tökéletesen kigyógyulnom ebből.
2010. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb terápiát mondok: tedd ki a haragot a szívedből. Mondd azt: mindenkit szeretek, ők is szeretnek engem. Ha ilyeneket godnolsz, ez a lelkedet átrendezi, és a kedvességet fogod vonzani magadhoz. Vagy nem tudod, hogy minden madár a saját fészkére száll? A harag rátalál a haragra, a békesség a békességre. Ha egy rossz szó vagy gondolat megy feléd, de nem talál helyet magának ott, akkor el fog menni másfelé. Akikkel én barátkozom, azok így gondolkodnak. A fullasztó haragból is békesség lesz.
2010. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a dalok békét hoznak a lelkedbe. Sajnos csak a szöveg van itt, de a you tube-on zenével is meghallgathatod.

2010. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sírással, veszekedéssel ha le is lehet vezetni, hosszú távon tuti megbetegít az ilyen. :(
2010. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!