Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elfogadni magam....

Nem tudom elfogadni magam. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve fogyózok,30 kilót le is adtam de még mindig kövérnek érzem magam.Most vagyok 57kg. Belenézek a tükörbe és azt látom,amilyen 1 éve is voltam. Utálok kimenni az utcára is mert mindenkit szebbnek és csinosabbnak látok.
2010. febr. 2. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Es ha esetleg mar eleg csinos vagy?,csak nem latod? Eveszavart okozhat. Csak a tested nem tetszik?
2010. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a testem nem tetszik. Már kezdek beleőrülni!
2010. febr. 2. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
ne viccelj már 57 kiló még az 160 hoz is jól mutatna, max egy kicsit teltebb a lány, de gondolom hogy annál azért magasabb vagy
2010. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerezz magadnak egy pasit, aki eléggé szeret. Az majd rendberakja az önbizalmadat, vagy az agyára mész és kidob, de legalább jó lecke lesz...
2010. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ezzel a problémával szembesültem én is.ugyan én stressztől fogytam 67ről 51re -167cm vok-és nem láttam tükörben a változást.barátnőm lefényképezett és a képeket látva tudatosult bennem milyen csontos vagyok.ugorj bele a régi nacikba és meglátod milyen csinos vagy!
2010. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
foggyá még 20 kilót, legyél anorexiás és akkor minden rendbe lesz
2010. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!