Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok. Bele...

Depressziós vagyok. Bele fogok halni. Hogyan menthetném meg magam?

Figyelt kérdés
14 éves Pesti lány vagyok. Lelki beteg vagyok amióta csak az eszemet tudom.. Rettenetesen gyűlölök magam körül mindent.. De önmagamnál jobban.. semmit nem utálok. Egyre úgy érzem, hogy ha nem teszek valami nagyobb dolgot saját magam ellen, akkor öngyilkosságot követek el. Gyűlölök létezni, nem érdemlem meg, hogy lélegezzek, hogy nevessek, hogy éljek. A szüleim elváltak. Egyikük sem tud rám figyelni.. túl sok a dolguk. De nem is várom el tőlük.. Hisz sok dolguk van. A nővérem 1 éve Svájcba ment tanulni. Általános Iskolai éveim alatt 3x váltottam iskolát.. Ahol kezdtem az iskolát, azt a helyet, gyűlöltem.. lenéztem az összes embert ott.. mindannyian undorítóak voltak. 4.-es koromban onnan átkerültem egy másik iskolába. az az iskola, a reményt, a második családot és a megnyugvást jelentette. Imádtam az iskolát.. Az összes embert onnan. De a tanárok, kiutáltak onnan, szó szerint. Megvádoltak olyan dolgokkal, amiket el sem követtem. Kirúgtak és megbuktattak. Akkor voltam 7.-es. Jelenleg Újra járom a 7. osztályt.. Átkerültem egy másik iskolába. Ezt az iskolát.. nem nevezhetem iskolának. Utálom ezt a helyet.. Az emberek mind elítélnek, kiközösítenek, átvernek, megaláznak.. Utálok itt lenni. Utálok létezni.. Rettegek saját magamtól. De tudom, hogy ha nem teszek valamit.. meg fogom ölni magam. Utálom az embereket.. mindannyian átvernek. A kezemen, a lábamon sorban sorakoznak a vágott nyomok. Pszichológushoz is járok.. de.. nem érti meg, hogy nekem nincs szükségem arra hogy kioktasson, hanem arra, hogy segítsen.. Utálom ahogyan kinézek. Utálom a személyiségem.. Mindenem utálom. Meg akarom ölni magam.. Nem tudjátok elképzelni hány ezer ember fekszik jelenleg egy kórházban az életéért küzdve, aki megérdemelné, hogy éljen. Ebben a pillanatban odaadnám az egyiknek a lehetőséget, a lelkemet, hogy éljen. Megérdemli. Nem akarok a családomnak fájdalmat okozni, nem tudok tőlük segítséget kérni. Hidd el, próbálkoztam... de.. meg fogom ölni magamat ha nem keresek segítséget.. szükségem van a segítségre.. könyörgöm.! Ha van itt bárki aki tudna segíteni.. kérem segítsen..

2014. dec. 21. 22:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ajánlom a Leander, illetve Babylon számokat merülj el benne, hátha segít.

https://www.youtube.com/watch?v=x271Aw5KWUY

2015. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!