Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak magammal?...

Mit csináljak magammal? Segítséget szeretnék!

Figyelt kérdés
Lelki segély szolgálatot nem merem felhívni. Nem is hiszem, hogy tudnának segíteni, önfejű vagyok, még a pszichiátria sem segített. Bekerültem oda egy gyenge érfelvágós öngyilkossági kísérlet miatt, skizofrénnek hisznek és most szednem kell ezt a sok sz*r gyógyszert. Hogy miért utálom az életet? Barátaim nincsenek, barátnőm sincs. Itthon apám részegségét kell hallgatnom. Napjaim nagy részét itt a gép előtt töltöm magányosan. Sehogy sem lehet így kiverni a fejemből az öngyilkosságot. Kísért a múlt is. Tegnapelőtt bevettem 10 szem Rivotrilt, tegnap is tizenvalamennyit, félek, hogy ma sem tudom megállni, hogy a kelleténél többet vegyek be. Szeretem ezt az émelygést a sok gyógyszertől, jobban érzem magam tőle valamiért, de annyira nem, hogy az életet szépnek lássam. Félek, hogy újra visszakerülök a zárt osztályra...
2014. dec. 22. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2014. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 éves
2014. dec. 23. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukád sincs?
2014. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van anyukám, testvéreim is, de ők sem tudnak segíteni ebben. Nem merek nekik beszélni a problémáimról, tudom, hogy kellene, de akkor sem.
2014. dec. 23. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj privátot és mesélj, mielőtt megint agyon gyógyszerezed magad!


Mindenki harcol, küszköd! Nekem sem egy habostorta az élet!

2014. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szülőknek/testvéreknek nehezebb beszélni... megértelek! Egy kívülállóval egyszerűbb megosztani az érzéseidet, mindent. Mindenki harcol, ahogy az előbb írtam.


Ne csinálj butaságot, fiatal vagy, inkább szedd össze magad és látsd a jövőd, és azt alakítsd!

2014. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!