Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tuti hatásos gyógyszert...

Tuti hatásos gyógyszert émelygés ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet , hogy körülbelül 2 hónapja tart nálam ez a kellemetlen érzés, ami beárnyékolja a mindennapjaimat is sajnos. Több olyan vizsgálaton voltam ami , kizárja a szervi problémát. ezért nem maradt más hátra mint a pszihiátria. Ott kiderült ,hogy szorongásos pánik betegségem van,ezért az émelygés oka az állandó feszültség. Sajnos tudom , hogy erre a típusú émelygésre nem igazán van gyógyír , na de hátha mégis. 3 hete antidepresszánst is elkezdtem szedni, valamennyit enyhült de még mivel nem állt be teljesen a gyógyszer a tünetek nem múltak el teljesen , bár már enyhültek. Próbáltam már salvus vizet , homeopátiás gyógyszert, és gyömbér gyökeret rágcsálok keksszel, eddig ez vállt be a legjobban , de ez sem segít mindig. :( valami olyan megoldást szeretnék amivel ezt a nehézkes időszakot átvészelhetem. légyszi segítsetek !!! a válaszokat előre is köszönöm :)
2014. dec. 23. 16:22
 1/1 Nagilum ***** válasza:

lehet, hogy banális ötlet, de próbáltál már egy jó erős feketekávét? az emeli a vérnyomást, felpörget és kedélyjavító is. az émelygésedet a betegséged okozza, de lehet, hogy a vérnyomásod is leesik olyankor, ki tudja.

egy próbát megér, nekem ha frontos vagyok, nagyon jót tesz. :)

2014. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!