Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ssri és a sari antidepresszáns...

Ssri és a sari antidepresszáns között mi a különbség? Nekem az utóbbit irta fel a pszichológus, de mindenhol csak az ssri-röl vannak információk. Ez az utóbbi is lehet olyan hatásos mint a másik?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:

2 és fél hete szedem, aztán még nem nagyon érzek változást, bár sokkal jobb azért de mégis, folyton lehangolt vagyok meg

nehezen koncentrálok, szóval elég hullámvölgy az egész, most még. néha azért vannak jobb pillanatok

2014. okt. 15. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első 2 3 hét nem egy leányálom. A lényegi része 3. 4. hét után jön.
2014. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen gondolom, de annyira rossz tök idiótának érzem magam még a házból se bírok kimozdulni, ilyen még nem volt velem azelőtt tiszta szánalmas. Másnak is ilyen ez az állapot?
2014. okt. 15. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha beírod a gyógyszered nevét a googliba, biztos találsz rá választ. A különbséget meg honnan tudnánk, amikor mindegyikünk csak az egyik fajtát kapja, általában. Biztosan a betegségednek megfelelőt írta fel az orvosod. Bízzál benne.
2014. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Onnan esetleg hogy valaki biztos beleásta már magát ezekbe a dolgokba, és képzeld én is nézegettem hetekig hogy be vegyem e egyáltalán, próbáltam információt gyűjteni. És csak kíváncsi voltam hogy jó e ez is, mert nem a legújabb generációs gyogyszerrol beszélünk mint az ssri. Mindegy hülye kérdés volt oke, majd ha egy hónap után se nagyon érzem hatásosnak megyek vissza a doktorhoz, mondjuk mindenképp visszamegyek csak jobb lelki állapotban szeretnék lenni akkorra már.
2014. okt. 17. 11:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenki hasonlóképp tesz és köszi próbálok hinni benne, bocs ha kicsit bunkó voltam vagy ilyesmi
2014. okt. 17. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyi én pl Rexetint és cipralexet szedtem.

A rexetint hosszú távon nagyon rossz dolgokat művelt. Kissé sivár lett tőle a lelkivilágom. A cipralextől meg konkrétan nagyon jó kedvem volt reggelente egy pár óráig meg száradt a szám. És úgy gondoltam, hogy abbahagyom. Jobban is vagyok :) De itt évekről beszélünk (lásd rexetin).

2014. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!