Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbeteg vagyok. Holnap...

Panikbeteg vagyok. Holnap utazok. Mit csinaljak, hogy megnyugodjak es ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés

Nem reg fordultam szakemberhez igy pszichaterhez csak januarra kaptam idopontot. Nagyon sulyos mar, de a holnapi napot semmikepp se szeretnem lemondani. Reggel indulunk baratokkal este jovunk.is vissza, legjobban a buszozastol felek, ami igaz csak 1 ora de megis.. Rettegek a hanyastol (ebbol alakult ki a panikbetegseg) igy azt is bebeszelem, hogy a buszozastol rosszul leszek es ebbol aztan jon a panikroham.stbstb.. Mar most gyomoridegem van es utalom.magam.emiatt. Hogy nyugodjak meg? Hogy kerulj.el a rosszulleteket? Az a baj hogy minel tobbet godlndolkodok ezen annal rosszabb lesz. Semmi nyugtato nincs itthon es azt is tudom, hogy nem ez a megoldas.

17/l


2014. dec. 27. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha hányni kell? Akkor hányj, állj így hozzá. Mi lehet a legrosszabb, hogy hánynod kell? Akkor fogsz egy erős zacskót és hánysz. Ennyire egyszerű, ha már a legrosszabbra is felkészültél akkor úgy sem fog bekövetkezni, hidd el. Tudom miről beszélek!
2014. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, ez nem ilyen egyszerű.


Kérdező: Én is ugyanígy vagyok a buszozással, meg a hányással, mint te. (Meg is lepődtem, mert azt gondoltam, hogy ezzel a problémával egyedül vagyok)


Arra gondolj, hogy most iskolaszünet van, tehát nem lesznek annyian, mint alapból. Reggel buszoztok és este, és ilyenkor kevesebben vannak, mint délután pl.


Nem leszel rosszul a buszozásól, ha a barátaid ott lesznek, az teljesen más, mintha egyedül lennél! Az az 1 óra nagyon hamar el fog telni!


Arra gondolj, hogy mennyire jó érzés lesz, mikor túl leszel a holnapi napon, én mindig erre gondolok!


Ne utáld magad emiatt!!

2014. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyesebb lett volna pszichoterapeutához fordulni, mert a pszichiátertől csak gyógyszert kapsz, a terapeutától meg a gyógyulásod is várható.
2014. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!