Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan próbáljam "felépíteni"...

Hogyan próbáljam "felépíteni" úgy az életem, hogy valószínűleg nem lesz párkapcsolatom? Fejben hogy lehet erre készülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ha a környezetedet is úgy alakítod, ki hogy abban másnak helye nincs, akkor igazán könnyen fog menni az egész!
2014. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is az okot tisztázzuk.


Én is így képzelem el a jövőmet különben hogy tudd.Az én elképzelésem erre az hogy tudom magamról hogy alkalmatlan vagyok együtt élni párkapcsolat formájában egy emberrel anélkül hogy ne okoznék neki lelki fájdalmakat.Nem akarok másokkal kedves,jó embereket a hülyeségeim miatt tönkretenni,megkeményíteni,ezért inkább megmentek másokat magamtól.


Neked mi az okod?

2014. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én pedig nem kellek senkinek, és emiatt szeretném valahogyan ezt már a "fejemben" is tudatosítani.

Most a 20-as éveim közepénél járok kb., én azt gondolom, hogy most még pár évig nem jelent problémát inkább a 30-50 éves kor közötti időszak lehet húzósabb talán. De addig valahogy ezt magamban rendezni kellene.


Nekem ez az oka.

2014. dec. 29. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!