Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológiai kényszer...

Milyen pszichológiai kényszer vezérli azokat, akik belekotyognak olyan dolgokba, amihez semmi közük, illetve csak rosszindulatú gúnyolódásra képesek egy számukra érdektelen dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
online és a való életben egyaránt
2014. aug. 13. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, de sajnos egyre több magyar szenved ebben a betegségben... én itt általában csak válaszolok, de nemrég elõfordult, hogy 2 kérdést is ki kellett írnom, mindkettõre kaptam 8-10 választ, amikbõl csak 1 volt hasznos, a többi gúnyolódás, vagy 0 hasznos információt tartalmazó kioktatás... ilyenkor nyílik a bicska a zsebemben :)
2014. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A munkatársaim 90%-a ilyen, amikor új voltam szinte egyszerre vettek célba.A gúnyolódás egy dolog, de még olyanok is kitaláltak rólam rosszindulatú pletykákat, akikkel még egy szót sem váltottam, és terjesztették, nem is ismertek, semmit nem tudtak rólam!! Nagyon nehéz az ilyen helyzetet kezelni, pláne, hogy egyiküknek sem ártottam, és nem értem mi bajuk velem. A lényeg, hogy amíg másokat cseszegetnek, addig se a saját nyomorukkal kell foglalkozni, plusz a kárörvendés a legfőbb örömforrásuk, azt ki kell elégíteni, meg levezetni egy arra alkalmas személyen a feszültségüket. Ilyen mindenhol van, volt és lesz
2014. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!