Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idővel az alkoholfogyas...

Haramia kérdése:

Mennyi idővel az alkoholfogyasztás után lehet bevenni frontint?

Figyelt kérdés

Tegnap a szilveszterezés alatt megittam 4 sört, ami azt gondolom annyira nem sok. Viszont keveset tudtam aludni és most délutánra kezdem érezni a pánikzavar jeleit. (Sajnos diagnosztizált pánikbeteg vagyok 9 éve) Gyógyszert, amúgy nem szedek, mert már elég jól együtt tudok élni vele, de a biztonság kedvéért van egy doboz 0,25-ös frontinom itthon. Két év alatt egyszer volt példa rá, hogy egy felet be kellett vennem, igazából erős rosszullétet a fáradtság tud kiváltani nálam...Arra lennék kiváncsi, hogy ha odáig fajul a dolog, hogy szükség lesz rá, akkor vehetek-e be egy frontint, nem zavar-e be a tegnap este (hajnai 2-ig) fogyasztott 4 sör?!


Köszi a válaszokat!



2015. jan. 1. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem bezavarhat, én várnék vele addig, amíg teljesen kiürül az alkohol.
2015. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár ez függ a nemtől és a testsúlytól, de én majdnem biztos vagyok benne, hogy az alkohol már kiürült a szervezetedből. (Ha nem húzóra ittad azt a négy sört, hanem egész este, úgy meg pláne.). Egy hetven kilós ember szervezete két sört maximum öt óra alatt bont le teljesen, tehát esetedben tíz óra kell ahhoz, hogy kimenjen, az már letelt. (Ha ennél nagyobb a testsúlyod, akkor még gyorsabban kiürül).


Úgyhogy ha jön a para, szerintem nyugodtan bevehetsz egy 0,25-öst, de ha aggódsz akkor először felezd el, és ha kevés, akkor vedd be csak a másik felét.

2015. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Frontinra szokta alkoholt inni, úgy ütősebb
2015. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!