Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy döntöttem, hogy véget...

Úgy döntöttem, hogy véget vetek az életemnek. Mi az, ami teljesen biztosan végez velem?

Figyelt kérdés

Nem sajnálatni akarom magam, nem is tud lebeszélni senki, egyszerűen csak biztosra szeretnék menni, mert ha valami nem jól sül el, nem szeretnèm, hogy maradandó károsodást szenvedjek és azzal kelljen tovább élnem.

Sokmindennek utánaolvastam és nemigen találtam olyan módszert, amibe eddig mindenki belehalt. Volt aki egy 10 emeletes ház tetejéről leugrott és nem halt meg csak nagyon súlyos maradandó károsodást szenvedett. Vonatból is ugrottak màr ki úgy, hogy életben maradtak. Még sorolhatnám..

Eret vágni vagy szíven szúrni magam nem merném.


2015. jan. 2. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnos időröl időre vannak ilyen bejegyzések ahol öngyilkossággal feenyegetőzik valaki. Talán ez az oka annak hogy lekicsinyli a többség az ilyen jellegű nehézségeket. Ma már nagyon nehéz elkülöníteni a valós problémát, a felnagyított problémáktol. Kedves kérdező! Kérdésed nem emberbarát. Nem segíthetünk neked annak a módszernek a megtalálásában amivel véget vethetsz az életednek. Emberek vagyunk és nem gépek.Így igaz, tudatosítsd magadban hogy ha nem jól sül el a terv, bizony életben maradsz és élned kell sokkal nehezebb körülméények között. Igaza van annak aki előttem szólalt meg, hiszen annyi embernek kegyetlenek a körülményei. Sokaknak fiatal kora ellenére olyan élethelyzetekkel kell szembesülnie amit épp ésszel alig lehet felfogni,kívülállóként is. Ne add fel az életet! Amíg élsz, a kezedben van a lehetőség irényítani a történéseket. Változtass! Minden hatalmad megvan hozzá, hiszen élsz.
2015. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8-as! Ez aztán a szép bejegyzés, ettől biztos meg fog jönni az életkedve, hogy mennyi hajléktalan cselleng az utcán. Nézd az nagyon nem élet, hogy kukáznod és koldulnod kelljen! Én is látom mi van, de ha pl. ilyen helyzetbe jutnék, hogy kilakoltatnak én nem akarnék úgy élni, hogy utcán üljek vagy kéregessek, engem pl. az nem vígasztal, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben, mert csak elkeserít. Attól az én szoc. helyzetem nem javul, se azé aki a kétségbeesett posztot írta ki! Vannak akik nehezebben veszik az akadályokat, nem lehet egymáshoz hasonlítgatni az embereket. Valaki egy dologtól, egy olyan traumától lehet begolyózik és a másik meg talpra tud állni, mert nem vagyunk egyformák lelkileg. Tudok olyanról, aki kábítószer függősége miatt lett öngyilkos, mert nem tudott lejönni és hazudott a családjának és vannak olyanok, akik meg kevés segítséggel a nehéz drogokról is letud jönni. Ez lelki alkat kérdése, én így gondolom, nem vagyok szakember, de látok, tapasztalok meg én is dolgokat. A hajléktalanságot én is tudom magamról, hogy képtelen lennék elviselni, tuti ugranék, nem mondom el mit hogy csinálnék, mert nem kívánok senkinek ötletet adni, de mindent meg kell tenni, hogy jobb legyen és nem az ilyen negatív dolgokon kattogni. Sajnálom, ha ennek a posztoló lánynak nincs a környezetében senki, aki egy kicsit felrázná. :/
2015. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Felőlem felfordulhatsz akár, de aki tényleg meg akar halni az nem neten ír ki kérdést róla. Van több módszer, de senki nem fogja megírni, mert ha véletlen megteszed, akkor őt veszik elő. Irány a net. De ha 26 évesen nem találsz megfelelő módszert azért az is sokat elmond rólad..
2015. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azoknak, akik felajánlották, hogy írhatok, írok és az eddigi levelekre is válaszolok.

2015. jan. 4. 10:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy két biztos tippem, amit szívesen meg is osztok veled, ha meg tudod indokolni, hogy miért lenne neked jobb a másvilágon. Mármint úgy értem, hogyha szerintem is teljesen reménytelen a helyzeted, amiből nincs más kiút, csak a halál, akkor segítek, az életed kioltásában, ha pedig csak te "belső szemlélőként" találod ilyen súlyosnak a helyzetet, akkor megpróbálhatlak egy-két tanáccsal, ötlettel kijuttatni téged a "válságos helyzetedből". Szóval, örülnék, ha beavatnál. Addig is amennyire csak lehet kelleme sórákat napokat kívánok! :)
2015. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Állj egy felrobbanó atombomba mellé, garantáltan végezne veled és még csak érezni sem éreznél semmit, a másodperc tört része alatt atomjaidra hullanál, én biztosan ezt tenném ha lenne rá lehetőségem.
2015. jan. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!