Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hpgyan lehet leküzdeni a...

Hpgyan lehet leküzdeni a depressziót? Hogyan?

Figyelt kérdés

Folyton öngyilkos akarok lenni. Nincs életkedvem. Mindig lehangolt vagyok.

Gyakran sírok is, s nagyon kilátástalannak látom a jövőmet. 18 eéves vagyok, de nem tidom hogy valaha jobb lesz e a helyzet.

Nagyon rossz az önértékelésem, már utálom magam. Nem tudom, hpgy valaha megtudok e változni. De nem szeretneék ilyen boldpgtalanul élni.

Van valamo megoldás?



2015. jan. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.. Attól függ h fiú, vagy lány vagy-e. Lányoknak általában jót szokott tenni a pszichológus. Én 4 éve küszködök vele, nem segített semmi, jelenleg is a legalján vagyok, egyedül.

Minden jót!

2015. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha gondolod írj üzenetet:)
2015. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, de totál reménytelen minden. nem hiszem ,hogy jobban leszek, vagy ha mégis, akkor meg később újból visszaesek. igazából jelenleg azt érzem,hogy nincs más, jobb megoldásom, csak hogy meghaljak.
2015. jan. 2. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy van más út. Dobj meg 1 pmmel ha akarsz beszélgetni, mert talán tudok segíteni, ha másban nem is, legalább beszélgetünk 1 kicsit
2015. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!