Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyógyuljak ki ebből az...

Hogy gyógyuljak ki ebből az egészből magamtól?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Körülbellül másfél éve vagyok depressziós. Konkrét okokat nem szeretnék leírni, lényeg hogy család és a többi ember hatására is.

Szinte "érzéketlen" lettem, az égvilágon semminek nem tudok örülni. Hónapok óta próbálok kigyógyulni magamtól, de mindig visszaesek. Pszichológushoz nem tudok járni. (egyáltalán nem, okait szintén nem szívesen írom le.)

Kétszer voltam kórházban emiatt, mert az egészségem is kezd nagyon rámenni. Már aaratom ellenére is történnek dolgok, mint például hiába alszom ki magam, a szemeim karikásak, és fogyok is, pedig rendesen eszek.

Pozitív gondolkodás megyeget, mindaddig, amíg nem jön egy újabb ütés, és esek vissza újra a mélypontra..

Már próbáltam, az se segített, ha elmondtam valakinek. Nagyon felejtek. És az időérzékem se az igazi. Sírni se tudok már érzelemből.

Kérlek, segítsetek



2015. jan. 2. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy olyan könyv, hogy Kiút a depresszióból. Én a könyvtárban láttam, illetve Szegeden van erre specializálódott pszichiátriai intézet. Én kórházból mentem Szegedre, mert kisebb öngyilkosságot hajtottam végre, szuicid hajlamaim vannak már gyermekkorom óta, ott segítettek sokat, illetve látod a többieket is, hogy milyen problémáik vannak. De ez csak egy lehetőség. Azt a könyvet azért nézd meg.
2015. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől már biztosan tudod hívni az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2015. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!