Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez menkules a problemak elol?...

Ez menkules a problemak elol? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Mar lassan 1 eve, hogy nem szeretem, amit csinalok. Utallok bemenni dolgozni es hibakat kovetek el, mert figyelmetlen vagyok.

Van felretett penzem es belevagni mas meloba.

De lehet, hogy velem van a gond es attol felek, hogy a masik munkahelyen is benazni fogok. Szerintetek csak menekulnek? Nem lenne jobb szembenezni es folytatni ezt?


2015. jan. 5. 21:04
 1/1 Kekcsi ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, hátha a másik munkahelyeden élvezhetőbb feladatot találsz. Csak válogasd meg, hogy hová mész; várd ki a határozottan jobb ajánlatot, mert nem olyan sürgős menni: épp most vetetted fel, hogy akár maradhatnál is. Ez a tudat az állásinterjún is jól jön. Nem azon izgulni, hogy mindenképp megfelelj, hanem hogy ha tetszik az ajánlat, elfogadod, ha nem, akkor nem.


Az nálam nem működik, hogy nem kapok más feladatot, és csak úgy elhatározásból jobban teljesítek. Ahhoz kívül is változás kell. Ezt úgy is el lehet néhol érni, hogy beszélsz a főnökkel, cégen belül áthelyez, vagy ad valami "szorgalmi" feladatot... attól függ, hol dolgozol.

2015. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!