Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák szerelem téren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák szerelem téren megint. Javaslatok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiuba,de sajnos o belem nem.

Komplikalt a sztorym de belekezdenek:

-az egesz valamikor oktober elejen kezdodott,amikor beleszerettem ebbe a bizonyos fiuba.akkoriban elmondtam neki es mivel sok minden volt a fejen,ugy dontott,hogy inkabb megszakitja velem a barati kapcsolatot is es inkabb ignoral..nehezen nagyjabol tulleptem a pasin

-de!december vege fele felbukkant es ujra baratkozni kezdett velem.egy januari napon elhivott parkba setalni,ahol csak mi ketten voltunk.beszelgettunk,s egyszer csak feltette a kerdest,hogy szerelmes vagyok-e valakibe,es azt feleltem neki,hogy jelenleg nem...persze ezt a hazugsagot mar 100szor megbantam

-kb. ket-harom het utan elmondta a pasi,h tudja,hogy ereztem valamit iranta es,hogy amikor kerdezte,hogy erzek-e valamit akkor o is erzett valamit irantam

-egy masik napon elhivtam en suli utan parkba,hogy beszelgessunk.eljott...es en megkerdeztem,hogy meg erez-e valamit es elmondtam,h en meg erzek..de o mar sajnos nem erez semmit

-kb egy het mulva beszelgettunk msn-en es megkerdezte,hogy mit szeretnek tole es elmondtam neki,hogy ha nem erez semmit,akkor csak baratsagot...de feltette a kerdest,es hogyha erez?s mondtam neki,hogy szeretnem,ha jarnank...de csak ha erez valamit.

-valamennyi ido utan az egyik haverom,azzal jott elo,hogy a srac csak ki akar hasznalni engem es le akar fekudni velem...inkabb felejtsem el

-tegnap megkertem a legjobb baratnomet,aki egyben a pasi legjobb baratnoje is,hogy deritse ki,igaz-e amit a haverom mond...es kiderult,hogy hazugsag es meg o mondta a kiszemeltemnek,hogy jarjon a kedvembe,s jojjon ossze velem,de azt mondta,h nem tudja ezt megtenni.az este meg mondott valamit a pasi a baratnomnek rolam,valami elegge csunyat gondolom en...mert nem akarja elmondani nekem es vegul nem tudom min,osszevesztek es a baratnom lelepett,telefonra nem valaszolt.

-ma lattam,hogy rosszul erzni magat es probaltam kideriteni,hogy mi tortent tegnap,de nem akarta elmondani es azt mondta,hogy meg van egy regi problemaja,amit nem mondhat el nekem.egyik szunetben elkezdtem sirni,mert mar nem birtam,nagyon szomoru es ideges voltam.a baratnom beszelt a haverommal es meggyozte,h mondja el nekem a PROBLEMAT es odajott hozzam es ezt mondta: Harom szot mondok es elhuztam: Szerelmes vagyok ....-ba...a fiu akit en is szeretek.Egy-ket oraig nem beszeltunk semmit,majd miutan lenyugodtam elkezdtunk beszelni,es elmondta,hogy mar nyar vege ota szerelmes bele.

+ a baratnom akirol szo van,az egyetlen szemely akinek mindent elmondtam amit ereztem es tortent velem

Kerlek szepen segitsetek.Mit tehetek?

15-lany


2010. márc. 2. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
lődd fejbe a fiút...hátha megoldódik minden.
2010. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja es elefelejtettem megjegyezni,hogy a baratnommel mar voltunk szerelmesek ugyanabba a fiuba...csak akkor egy masik volt.De nehogy felreertsetek,nem megbeszeles...veletlen muve
2010. márc. 2. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
öld meg a barátnődet és összejöhetsz a sráccal
2010. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kossz,az eddigi valaszokat...de azert konnyebben megvalosithato segitsegre varnek :(
2010. márc. 2. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

huh, hát ez nem rossz halljátok..

amúgy, itt nem kéne sokat gondolkodni, a fiúnak kell döntenie, és mindig tartsátok be a 'barátság közé fiú nem állhat' elvet, és akkor meg kéne hogy oldódjon.

Ha a barátnődet választja (aki mellesleg elég fasz, hogy most közli veled ezt, nem mikor először mondtad neki, hogy beleestél a srácba, meg egyáltalán, mikor ő nyáron beleesett, azt miért nem mondta neked? -elég jó barátnő mit ne mondjak)

Szóval ha barátnődet választja, akkor szépen nyugodj bele, és mondj le a srácról.És szokj hozzá a gondolathoz hogy együtt vannak.

Ha meg téged választ, akkor a "barátnőnek" nem kéne nagyon rosszba lennie veled. mert akkor nem barátnő...

na, bocsi a kisregényért, 15/L :)

2010. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tizenévesek!Az érzelmek jönnek mennek most!Jön majd egy srác kb. 3-4 év múlva és úgy eltekeri a fejed hogy csak na!Addig is kellemes kéztördelést és pityergést!Ha 10 évvel idősebb lennél,igazi segítséget és vigaszt próbálnék(-nánk) nyújtani,de még ehhez is fiatal vagy!Beszéld meg anyuddal,apuddal most még biztos hogy ők a legnagyobb segítség!PUSZI kiscsaj,fel a fejjel! (ÉS NE ANYÁZZ NEKEM!)
2010. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyjd a srácot és inkább irj privit nekem:)
2010. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyértelmű a szitu. a barátnőd be akart neked kavarni, h ő kerüljön előnybe. nem tudom, milyen barátnő... és már érthető az is, h miért a "legjobb barátnője" a kiszemelt srácnak...

a legegyszerűbb sztem kimaradni ebből a körből, és keresni más barátnőt magadnak, akivel megoszthatod a dolgaidat.

a srác meg nem tudom, miért csinálta ezt, de látszólag csak játszott veled, meg az érzéseiddel, jól esett neki, h van egy lány, aki odáig van érte.

különben én is voltam már hasonló helyzetben: 10enpár éves voltam, mikor az szeretett srác odalépett hozzám egy téli napon (emlékszem, h hó volt), h azt hallotta, szerelmes vagyok belé. és igaz ez?

én meg mondtam, h igen, igaz. (legalábbis úgy hiszem, azt mondtam.) erre ő meg fogta magát, és arrébb ment... XD

na mindegy, szóval azt akarom csak mondani, h haverkodhatsz a sráccal, de ne lépj semmit, hagyd a dolgokat maguktól kiforrni. a barátnőd meg felejtsd el.

23L

2010. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez egész egyszerű mind hárman nagyon félősek vagytok és nem vagytok képesek lépni, a barátnőd valszeg azért kezdett barátkozni a sráccal mert teccik neki de félt tőle, most h beszélgetett vele elmondhatta neki hogy ő is szerelmes a srácba de a faszi visszautasította és ezért érezhetted h furcsán viselkedik a barátnőd

szóval a srácnak valszeg te tetszel csak ő se mer lépni, megoldás: menj oda és mond el neki hogy szeretnél járni vele legalább megpróbálni azt viszont ne mond neki h szerelmes vagy belé mert elijeszted

a barátnődről meg annyit hogy ne mond el neki ha teccik egy srác és kész ha meg mégis elmondod és ő megint lép akkor koptasd le mert ezt nem úgy hívják h barátnő hanem ellenség

19/F

2010. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!