Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sztetek elmondjam a pszichiáte...

Sztetek elmondjam a pszichiáteremnek h a gyógyszerektől függetlenül néha fura dolgokat hallok? Attól félek csak több gyógyszert írna fel mindig ezt teszi

Figyelt kérdés

4 éve kezelnek skizofréniával. Sokféle gyógyszert kellett már szednem. Van hogy hallok egy csomó mindent de ha beveszem rendesen a gyógyszereket akkor a nagyja elmúlik de van 1 hang ami nem amit így is hallok sokszor a fejemben! És ez bizonyíthatná hogy félrekezelnek mert ha a gyógyszerek mellett is hallom akkor az azt jelenti hogy ez igazi nem csak halu és nem vagyok őrült amit már mondok nekik 4 éve de nem hisznek nekem! -.- De félek ha elmondanám neki vagy a szüleimnek csak még több vagy erősebb gyógyszert írna fel így is már kapok injekciót meg gyógyszert.

Sztetek mondjam el neki?

20/F


2015. jan. 13. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze, ez nem is kérdés.
2015. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze, mondj el mindent őszintén. Viszont ha csak begyógyszereznek, de másfajta segítséget nem kapsz, akkor lehet, hogy másik orvost kéne keresned.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nem kell gyógyszereket szedni, csak nem mindegy, hogy a gyógyszerek mellett normálisan tudod élni a hétköznapokat vagy olyan vagy, mint egy bekómált alvajáró.

2015. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam el úgy hogy megértse?
2015. jan. 13. 09:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Járok pszichoterápiára is de az semmit sem ér hülyeségekről kell beszélni
2015. jan. 13. 09:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért ne értené meg?
2015. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként biztos, hogy nem igazi az az hang, sajnálom, de így van :(
2015. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Látod te se érted...

Ha nem lenne igazi akkor el kellene tűnnie az antipszichotikumoktól a többi is eltűnik nagyjából.

2015. jan. 13. 10:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem fogadod el, hogy beteg vagy, addig nem is fogsz meggyógyulni és csak akadályozod a gyógyulásodat.
2015. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom h nem minden ok velem. De nem vagyok őrült! Nem vagyok skizofrén!
2015. jan. 13. 10:51
 10/13 anonim ***** válasza:
lol! "Általában a skizofrénnek nincsen betegségtudata" Nem mond már azt, hogy mindenki haluzik körülötted, még az orvos is, ők a dilisek, hogy elhiszik, hogy skizofrén vagy. Biztos van alapja, hogy az orvosod skizofréniával kezel, gondolom nem szórakozásból teszi, mert nincs jobb dolga... -.-
2015. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!