Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kényszerevés? Nem tudok ellen...

Kényszerevés? Nem tudok ellen állni, nem akarok újra meghízni.

Figyelt kérdés
Kb november óta fogytam 12 kilót, de nem drasztikusan, csak elhagytam a fehér kenyeret és jobban oda figyelek az bevitt étel mennyiségére. Most azonban kb 2 hete olyan érzésem van hogy állandóan ennék, nem vagyok éhes, de enni akarok és sajnos eszek is. Utána rögtön bűntudatom van és legszívesebben kihánynám, de nem teszem. Mit tehetek? Tudom, hogy nagyon rossz dolog ez, de valami ötlet!?

2013. ápr. 16. 19:10
 1/1 Szimpor válasza:
100%

Nekem eddig két dolog segített ebben. Az egyik egy külföldről rendelt bogyó ami elvette az éhséget, de azt abbahagytam, mert szívdobogásom lett. Naná.. :)

Most azt csinálom, hogy előző nap előre elkészítem a napi kajámat és felkészülök arra, hogy enni a reggeli ekkor, ennyi az ebéd ekkor, ennyi a vacsi akkor. Nem eszem 5x, de ha rámtör az ehetnék, akkor addig megyek, amíg találok valami nem hízlaló nasit. A zöldségek pl. meglepően jók nyersen. De szoktam csinálni uzsira pirított cukkini karikát, eg szelet sonkába, ebből kettő uzsira és estig rendben van a gyomor.


A másik ami nagyon fontos!!! Olyan lassan kell megrágni azt amit eszel, amilyen lassan csak tudod.


Ennyi :)

2013. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!