Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Hallucináció,...

Ez mi lehet? Hallucináció, PTSD, paranoia?

Figyelt kérdés
Járok terapeutához viszont erről még nem beszéltem neki. Néha amikor becsukom a szemem akkor furcsa/ijesztő/szorongáskeltő dolgokat látok. Például félek a bohócoktól olyat, vagy hogy valaki figyel, vagy például valamilyen véres/sebes embert, kezet, akármit ami nyomaszt. És villámképként ugrik be. Mi lehet ez? A másik, hogy úgy érzem valaki figyel az ablakból például, sokat nézek oda vagy hogy követnek az utcán és nagyon félek tükörbe nézni mert félek hogy valami mögöttem van, folyton magam mögé nézelődök (nem nézek horror filmet és semmi ilyesmit) mik lehetnek ezek? Ez paranoia?

2015. jan. 19. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, tudom miről beszélsz, a kép bevillanás is mondjuk nekem úgy hogy becsuktam a szemem és megjelent tök élesen színesen egy arc akit nem ismertem , mindig más és fokozatosan ijesztően eltorzul.. mindig kirázott ilyenkor a hideg.A tükröket én is utálom...Minden esetre szerintem ha csak rövidebb ideig vannak ezek (pl nem 4 év) akkor lehet csak átmeneti dolog, szorongás miatt.
2015. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!