Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birom tovább, mit tegyek?

Nem birom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig önálló nő voltam,keményen megdolgoztam azért amim van(saját lakás,autó,félretett pénz)Soha nem függtem senkitől,főleg párkapcsolatban.És mindig volt egy "B" tervem.

Fél éve nem találok munkát,teljesen kicsúszott a lábam alól a talaj.Nemhogy "B" még "A" tervem sincs.A félretett pénzem odavan,párom fizetéséből élünk,én csak a segélyt kapom.Ettől is rosszul vagyok,hogy rá vagyok utalva másra és utálom ha nincs pénzem.Itt vidéken egyszerűen nincs munka.Tavaly felköltöztünk Pestre,de csak annyi fizunk volt,amiből kifizettük az albérletet és épphogy megéltünk.Igyhát hazajöttünk.Teljesen kilátástalan a jövő,utálok már itthon lenni,világ életemben dolgoztam.Reggelente már felkelni sincs kedvem.Minden nap küldözgetem az önéletrajzot,egy héten egyszer általában behívnak állásinterjúra,aztán nem szólnak vissza.Nem találok már semmi kapaszkodót,egyszerűen nem birom tovább!


2015. jan. 22. 06:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalnak tunsz, erosnek kell lenned! Tudom milyen sz@r ezt hallani, de sajnos ez es a kitartas az egyetlen, amit tehetsz, es orulj, hogy nem vagy egyedul! :) nagyon sok szerencset kivanok neked, ha vigasztal, edesanyam ugyan ebben a helyzetben van nagyjabol 4 eve, neha van munkaja, neha nincsen, raadasul o mar 47 eves lesz, es teljesen egyedül van. Fel a fejjel! Sajnos neha szar munkat is el kell vallalni, takarito, arufeltolto... Ideiglenes megoldás képpen. Ebben az orszagban nehéz tisztessegesen megelni, de talan ha most kihuzza az ember valahogy, lesz jobb is. Bizni kell benne :) nagyon sok szerencset, ne add fel!
2015. jan. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!