Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem megszakad a szivem....

Úgy érzem megszakad a szivem. Miért vagyok ilyen szomorú?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

ez így kevés, nem tudom hány éves vagy. Van-e férjed, van-e barátod, suliba jársz-e, szülőkkel milyen a kapcsolat? Írj pár sort, és ezt is, hogy szerinted mi váltja ezt ki!


22L

2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad az okát...

Én is voltam már így. Pár hét és rendbe jössz.

2011. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok 8 általánosom van és egy zeneiskola.

Nincs barátom és ha akarna is valaki engem én nem szivesen vállalom a kapcsolatot.3 éves korom óta érzem ezt.Folyton csak sirtam és senki se tudta mi bajon én se.Nem volt külnösebb ok amiért bánkódtam volna .Kedvetlen szomorú hallgatag öngyilkoshajlamú igy jellemeztek.Legszivesebben kiabáltam volna hogy haza akarok menni de akkor mindenki röhögött volna hogy te hülye hát otthon vagy.

2011. febr. 24. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:

jajj szegénykém!

Az már egy jó dolog, hogy felismerted a problémádat!

Keress fel egy szakembert, hidd el rengeteget tudna neked segíteni!

Sok sikert, és fel a fejjel! Első voltam!

2011. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt írod, 3 éves korod óta érzed ezt. Így biztos vagyok benne, hogy vetted a mintát a szüleidtől. Szomorkás, szorongós emberek, ugye? A gyerekekre meg nyilván az ragad, amit a közvetlen környezetükben látnak. Épp ezért később is rád sütötték, holott ez (ezt gondold át, mert meggyógyíthat), egy tanult viselkedés, amit meg tudsz változtatni, másképp gondolhatsz erre. Egy hibás séma. Egy mókuskerék volt ez, ami veled történt...De meg fog változni:)

Találnod kell biztos pontokat az életedben, ez lehet egy barátnő, egy film, vagy egy hobbi, pl eljársz egy erdőbe...Kell még valaki, akinek ki tudod önteni a lelkedet. Vannak barátaid? Hogy éled az életedet? Miért nem tanultál tovább, vagy miért nem dolgozol?

2011. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 koltt válasza:

Tulajdonképpen az a fő problémád hogy nem ismersz engem:D

A viccet félretéve, hogyha még szakemberhez is fordulsz, akkor is ő max csak az utat tudja megmutatni amin neked kell elindulnod, az életben a legnagyobb harcokat legtöbbször egyedül kell megoldanod, viszont sokkal könnyebb ha van melletted valaki, legyen az barát vagy barátnő. Tudom hogy nem könnyű, de néha muszáj megbízni valakiben. És nem szabad hogy az apró kudarcok letörjenek, soha nem szabad feladni. Az élet szép, csak észre kell venni:D

2011. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A legjobb válasz amit eddig kaptam az volt,hogy

Öntsd le magad benzinnel és gyújtsd meg magad

csak előtte rakj magadra tűzijátékokat hogy látványossan szikrázz miközben égsz.

2011. márc. 5. 16:42
 8/8 anonim válasza:

Öntsd le magad benzinnel és gyújtsd meg magad

csak előtte rakj magadra tűzijátékokat hogy látványossan szikrázz miközben égsz.

2011. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!