Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhet, hogy ékszer fóbiám van?

Létezhet, hogy ékszer fóbiám van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen irtózom az ékszerektől és a párommal már veszekedtünk is emiatt.Gyűrűméretet szeretett volna venni tőlem.Nem ment.
2010. febr. 8. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Inkább nem akarsz hozzámenni! Én még ilyenről nem hallottam, ékszer allergiáról már igen!
2010. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát nemtudom h van-e ilyen...:S
2010. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De szeretnék hozzámenni.Én se hallottam róla.Azért kérdeztem hogy LÉTEZHET-E?!Engem is zavar...
2010. febr. 8. 19:46
 4/16 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? bármiből kialakulhat fóbia.
2010. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is rühellek minden ékszert, de azért ennyire nálam se jönne ki.
2010. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként utánanézve nem ritka az ilyen. Csak akkor irtózól tőlük, ha neked kell viselned, vagy máson is?
2010. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mitől érzel fóbiát, a színétől, alakjától, vagy attól az érzéstől, ha rajtad van, érdekelne?
2010. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem nem fóbiám van de a láncot nem tűröm meg magamon, volt a szemöldökömben piercing, de 2 hét után kiszedtem mert idegesített, mindig beleakadtam, a gyűrű is idegesít, csak 1 karkötőm van de az is merev tehát nincs rajta kapocs meg ilyenek. A fülbevalóm is nem nagy meg francia kapcsos.
2010. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az zavar a legjobban ha hozzám ér.Nem tudom miért,pedig kiskoromban még fülbevalóm is volt,csak kivettem és azóta nem birom...és már nagyon bánt a dolog.
2010. febr. 8. 19:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyelj vegyél erőt magadon, ha el akar jegyezni a párod azt kibírod, azután meg nem hordod a gyűrűt ezt tudom tanácsolni. Gondold el ez egy laikus számára, mint a párod is teljesen elképzelhetetlen, azt hiszi szegény nem szereted.
2010. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!