Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhet, hogy egyszerre...

Létezhet, hogy egyszerre pánikbeteg, depressziós és bordeline-os is vagyok?

Figyelt kérdés
A pánik az biztos a másik kettőből is stimmelnek dolgok. Visszahúzódó ember vagyok, mindig is ilyen voltam, kevés emberrel tartom a kapcsolatot, nincsenek barátaim, csak a család és a párom. nehezen teremtek kapcsolatot, viszont ha az illető elég türelmes, normális viszont tudok kialakítani, pl a párkapcsolatom. Bár a páromról is néha úgy érzem, hogy csak kihasznál, aztán itthagy, pedig el is jegyzett, de erre is felkészültem, túléltem már szakítást, edződtem.
2010. okt. 19. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A borderline nagyon ritka, csak manapság lett "divat", itt is rendszeresen előkerül olyan kérdés, hogy valaki egy-két tünet alapján diagnosztizálja magán.

Amiket leírtál, az egyszerűen zárkózott, magábaforduló személyiség. Tudod milyen pánikroham? Éltél át már ilyet? Ha csak egyszer-kétszer, akkor nem fog annyira jól hangzani már ez a betegség, de akkor sem lennél pánikbeteg, ahhoz is több kell.

2010. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam a reakciókra, igen voltam pánikbeteg, szedtem rá gyógyszert, tudom miről van szó. Csak beleolvastam pár cikkbe, ilyenkor beképzelem magamnak a dolgokat, mint sokan mások itt, aztán hirtelen feltettem itt egy kérdést
2010. okt. 19. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem vagy, neked ilyen a természeted.
2010. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pánikbeteg tényleg voltam, sőt ki is újult, de komoly, kértem időpontot a pszichiáteremhez, addig nyugtatóval kezelem magam.
2010. okt. 19. 23:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Elképzelhető ,bár abból semmi jó nem születik ,ha a mániákus gondolkodással társul a pánik . Szóval reménykedj hogy nem.

Nekem van borderline-s rokonom ˙(zyprexa láw >.<)

2010. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy jellemeznéd a borderline-os rokonodat? Itt még senkivel nem találkoztam, aki az lenne, kiváncsi vagyok. Köszi!
2010. okt. 20. 00:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Mániákus depresszió ugyebár ami neki van ez a mániákus gondolkodás neki egoizmussal illetve a saját szenvedélyeivel (bár neki jól jön ki viszonylag ,mert sportol testépítő illetve tanul dolgokat) társul illetve állandó idegi aktivitással tehát altató nélkül aludni se tud. Néha egyszerűen képtelen felfogni ,hogy környezete másképp gondolkodik és csak kevesen (köztük én is pedig a családban szinte senki ) tudnak rá hatni.
2010. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindent összevetve a határvonalon táncol kétfajta állapota van ,vagy őrjöng az optimizmustól vagy le van folyamatosan törve ,bár a zyprexa (amit nem mindig szed szerintem ) egy köztes gondolkodási síkre hozza az idegrendszerét.
2010. okt. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tudok még írni róla esetleg segíteni írjál privit é MSN-en (de már csak holnap) beszélhetünk még erről .
2010. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oke, holnap irok ide, el is ment az ekezetem, igy nehez irni
2010. okt. 20. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!