Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kozottetek olyan aki...

Van kozottetek olyan aki tobbfele gyogyszert szedett de a gyomra nem bírta? Antidepresszanst lehet injekcioba is kerni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen szitu, sőt mivel laktóz allergiám is van, ezért igen sok gyógyszert még pluszban amiatt sem bírtam, tehát nem csak a gyomrom miatt, elég sokáig tartott mire rájöttek, hogy az is bekavar pluszban. Elvileg indokolt esetben úgy tudom, hogy van injekciós verzió is. Én sima gyógyszerek nélküli terápiás kezelés mellett döntöttem végül, nehéz volt, de hosszú távon úgy is csak az segít igazán, az antidepik csak tüneteket enyhítenek egy ideig.
2015. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, milyen lenne, ha inkább a pszichoterápiát választanád, és meggyógyulnál?

A gyógyszer leginkább csak a tünetmentességig vezet el.

2015. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Van injekció is tehát a pszichológus a rendelésen felírja te elmégy és kiváltod,majd visszajössz és a nővér beadja.Úgy vélem az igen csak retard lehet mert 1- 2 hétig biztos kitart,tehát aki ambulánsan kezelhető az nem hiszem hogy 1 hétnél sűrűbben megy. Most én csak az antidepresszáns gyógyszerről regéltem mert azt látom a gondozóba ahová járok gyógyszert íratni.
2015. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3asnak. Ebben csak az a ciki, hogy pszicholgus nem írhat soha semmilyen gyógyszert fel. Csak is kizárólag pszichiáter.
2015. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat, de úgy tudom amit injekcióban adnak az egy erős, skizofréniás betegeket kezelnek vele és 2 hetente kell beadatni. Én sem bírtam az antidepresszánst, mert ment tőle a hasam. Ha muszály szedned, akkor 1/2 tbl. Bólust is szedj, de ne egyidőben vele.
2015. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is injekcióban, de van pszichiátriai gyógyszer oldat formájában is. Azt úgy kell belecsepegtetni vízbe, és meginni.( ld: Zoloft oldat /
2015. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!