Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escigen 10 mg antidepresszánst...

Escigen 10 mg antidepresszánst ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok, nemrég voltam ppszichiáterelnél mert sajnos súlyos depresszióban szenvedek és ez már évek óta tart de az elmúlt egy hónapban ért egy olyan dolog ami teljesen a padlóra jutatott. Szinte mindennap sírok, búskomor vagyok, állandóan fáradt pedig alszok 8-9-10 órákat is, a suliban már képtelen vagyok koncentrálni nem bírok tanulni, folyamatosan agyalok. A legnagyobb probléma h most állok továbbtanulás elött de konkréten semmi tud most érdekelni és úgy érzem h sose múlik már el ez a rossz érzés.


Az orvos az escigen antidepit irta fel pénteken viszont nem mertem még elkezni szedni mert nagyon félek a mellélkhatásaitól és az egyik amit mondott h részlegesen impotens leszek és gondjaim lehetnek majd ott alul pedig párkapcsolatban élek és ezt nem akarom h a szex ne működj9n viszont ugy érzem h kell szednem a gyógyszert mert nem fog javulni a kedvem . :(((((((

A doki szerint két mire elkezd hatni de a mellékhatások azonnal jelentkezhetnek, itt vagyok fiatalon de nem akarom már tönkre tenni magamat gyógyszerekkel de ezt a levertséget se bírom már :(

Jövőhéten megyek pszichológushoz is remélem az is segíteni fog mert a pszichiáter nem mondott semmit csak jegyzetelt és felírta a gyógyszert meg volt egy két kérdése.. Szerinte jó ez a gyógyszer de én nem akarok impotens lenni :(


2015. jan. 27. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:

* két hét és legalább fél évig kellene szedni

de mondta ha lesznek problémák akkor ad másik gyógyszert

2015. jan. 27. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden antidepresszáns lecsökkenti a nemi vágyat, pontosabban hiába merev, és döfködöd, de nem tudsz elmenni. Szal nincs öröm benne. De vigasztaljon a tudat, hogy ha betartod az orvos utasításait, beszeded a gyógyszereidet, és teszel is a depid ellen, akkor cirka fél év után kilábalsz a betegségedből, és olyan jó lesz a szex, mint azelőtt sose. Viszont ha már előre aggályoskodsz, és nem szeded be a gyógyszert, akkor a betegséged súlyosbodni fog, és nem csak a szex miatt fog fájni a fejed...
2015. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Várok további tapasztalokat, véleményeket, tanácsokat.

2015. jan. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!