Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti szednétek nem addiktiv...

Ti szednétek nem addiktiv antidepresszánst, mert túl ingerlékenyek vagytok és csúnyán beszéltek emberekkel?

Figyelt kérdés

0 évig voltam pánikbeteg és ez alatt az idő alatt 2x szedtem antidepresszást 1-1 évig. Végül beláttam, hogy ez nem segit szóval elhagytam és saját erőmbl másztam ki belőle.

Viszont megmaradt, hogy feszült vagyok, ingerlékeny, türelmetlen és eléggé ideges tipus lettem.


Utálom ezt. Nehezen veszem az akadályokat. Párkapcsolataim mennek tönkre, munkahelyekről rúgnak ki. Próbáltam mindent, sok folyadék, vitaminok, rendszeres sport, meditáció teljes életmód váltás, de semmi nem jött be, max minimálisan és időszakosan.


Pánikbetegségre nem támogatom az antideresszánst, mert nem megoldás, de most rettenetesen stresszes időszakban vagyok és lesz egy ideig és rosszul érzem magam attól, ahogy bánik és beszélek idegen és hozzám közel álló emberekkel.

Utálom magam emiatt és próbáltam változtatni, de egyszerűen nem megy.



Így elgondolkoztam, hogy szedné ma régi gyógyszerem. nem erős és függőséget nem okoz (Anno is egyik napról a másikra raktam le). Pszichiáter szerint átlendithet a nehéz korszakon és utána tudnék olyan lenni mint régen (3-4 éve). Türelmes, kedves, szeretetle méltó és szeretre képes.



2015. jan. 15. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*10 évig
2015. jan. 15. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiféle gyógyszert nem támogatok.

Nyugtató gyógyteákat próbáltál már? Mint pl az orbáncfű vagy a valerián?

A B vitamin szedése is segíthet a kedélyállapot javításában.

2015. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
orbáncfűt azt iszom rendszeresen meg a cirofüvet ...valeriana semmit nem hat... lehet a teák sem, de azokat valahogy megszoktam. Viszont én nem NYUGTATÓ hatású dolgot szeretnék, akkor nyugtatót szednék... hanem kedély javitást szeretnék elérni.
2015. jan. 15. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Relaxálni próbáltál már?

Meg 3 - 4 óra terápia, megfelelő (kiképzett) terapeutánál

2015. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, meditációt irtam is.. nem gondoltam h a relaxációt kell. én járok dilidokihoz meg csoportterápira is. ott pl 2x relaxálunk minden alkalommal és egy alkalom 4 óra.
2015. jan. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!