Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, mit csináljak?

Meg akarok halni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban, nincs eletkedvem 22 éves-23 éves fiú vagyok, barátnőm, meg sosem volt, barátaim sincsenek, és tanulás téren se állok jól. Erettsegim van, szakmám 1 szakmunkam de azzal nem megyek semmire, és mindenhova már csak diplomasokat vesznek fel, munkám sincs igy, családom szüleim sem támogatnak, külföldre se tudok Kímenni. Mivel nincsenek szeretteim se barátaim, haverom, barátnőm, sincs, munkám, pénzem sincs állandóan falakba ütközik. Ezért vagyok depressziós is súlyos depressziom van, nem szeretnék.élni. A mai világban úgyis minek?
2015. febr. 2. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Például ha a szüleiddel élsz, akkor támogatnak.
2015. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Mindent kövess el, hogy a menyországba kerülj!!!!
2015. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Ha meg akarsz halni vagy megölöd magad, vagy vársz arra hogy meghalj. Tehát nyugodj meg esélyed nincs túlélni :D

Amúgy élni van értelme, csak nyilván nem úgy ahogy jelenleg élsz..

2015. febr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét egyszerre... A lényeg hogy találj egy célt amiért érdemes élned. Ha van valami miért érdemes teperni, könnyebb lessz előremenni. Akkoris ha az a valami csak egy távoli álom, legalább valami :P
2015. febr. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Te tényleg ellehetsz keseredve, ha erre a debil oldalra írsz. Itt ne várj semmi bíztatást, akár melyik témát nézem mindenhol a negatívum és rossz indulat ömlik az emberekből! Tele van az oldal seg.gfej gyagyásokkal és tizenéves nokedli, buta, primitív, unatkozó hü.lyékkel. Komolyan tőlük vársz megoldást?


A helyedben én elmennék a munkaügyire, elmondanám a problémám és kérném segítsenek munkához vagy mondják meg milyen szakmában volna esélyem, mi az amit keresnek a munkaadók? Mert egy érettségivel a kezedben, meg egy elavult szakmával, vagy nem tudom mit tanultál, de nem mész semmire, akkor kell valamit még elvégezned amivel mész is valamire. Vagy keress valami betanulható munkát, mondjuk gyárit, vagy nézz körbe az építőiparban.

2015. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De jó hogy már azt is feljelentik ha a kérdésre válaszolok :D kicsit se röhejes, ááá...
2015. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok és nekem se volt még egy barátnőm se, munkám is félig meddig van. Érettségim sincs. Barátaim sincsenek, mégse akarok meghalni. Azt mondjuk hozzáteszem nekem azért segítgetnek a szüleim. Őszinte leszek, pénz és család nélkül, depresszióval, nem sok esélyed van. De ha a depressziód megszűnne, lehetne pénzed, utána lehetne családod, talán. Sokan itt nem szeretik látni az ilyen kommenteket amik őszinték, de hát mi mást lehetne várni az elkényeztetett emberektől? Azzal viszont én is egyetértek ebben a helyzetben itt segítséget nem találsz.
2015. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem az őszinteséggel van a baj ember! Hanem azzal, hogy bunkók az emberek, a kettő nem ugyan az! Olvasd el az első 4 hozzászólást pl.
2015. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most nagy lapát megint rám jött.., mert megismertem neten lányt vele beszélgettem illetve beszélgettem, másfél évig stb. Tulajdonképp ő éltetett meg engem,. Megertett mindenben, úgy érzem ő a barátnőm szerelmem, lelkitarsam egyben. Viszont, múltkor azt mondta hogy nem akar semmit sem,. Meg van pasija találkozni sem akar, és engem nem tekintett úgy igazan a barátjának :((. Ezzel nagyon levitt engem megjobban, mostmar tényleg csak a halál marad.
2015. febr. 19. 22:55
 10/16 anonim válasza:
Ha van kedved ismerkedhetünk :) L19
2015. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!