Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kikészültem mit tegyek? Nem...

Charling 333 kérdése:

Kikészültem mit tegyek? Nem tudom már tanulni, nem tudok koncentrálni. Még sok vizsgám van hátra és van hátra tanulnom kell. Mit tegyek, hogy javuljon a koncentrációm.

Figyelt kérdés
Nem tudok koncentrálni. Napok óta nem tudok rendesen aludni. Szédülök és fáj a fejem. Ételundorom van. Gyakran reszketek és rándul hirtelen görcsbe a gyomrom. Nincs semmilyen hangulati ingadozásom. Azt hiszem fogytam is. Még nem tapasztalok gondolkodási zavart inkoherenciát.

2015. febr. 4. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

az orvosin az ismerőseim speedet használtak.

három napig tart, harmadik napon vizsga, másnap alvás és elfelejted az egészet.

egyébként személyes véleményem az, hogy rossz sulit választottál, mert olyan tárgyakkal vagy túlterhelve amik nem érdekelnek. ez jellegzetes a megfelelési kényszerből választott sulinál. (én ezért hagytam ott az egyetemet)

2015. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Chlorella vagy Spirulina algatablettát ajánlom (bio). Plusz kezdj el fejen állni. Elôször csak pár másodpercet, aztán minden nap hosszabban. Valami probiotikum a gyomrodra se ártana (Normaflor).
2015. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. febr. 4. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Pihenj akár csak egy napot. Tudom, ez veszteség, de utána bepótolod.
2015. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!