Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi is akkor mi a gond velem?

Mi is akkor mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom. Nem tudom mi a bajom. Nem vagyok depressziós. Nagyon rossz kedvem van állandóan és lassan képtelen leszek boldog lenni. Állandóan sírhatnékom van, de senki sem tudja rajtam kívül. A környezetem boldognak ismer. Úgy érzem becsavarodom önmagamtól. Nem tudom mi a franc baja van az elmémnek. Az önbizalmam az mondjuk úgy, nincs is. A legnagyobb bajom az, hogy a gondolataim mind ellentétesek egymással és emiatt lassan kezdek megőrülni. Egyszerűen kár gondolkodnom, mert csak felidegesítem magam a gondolataimon, amik általában mindig depresszívek. 15/L
2015. febr. 5. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

semmi baj, tombolnak csak a hormonjaid.

ugyan ez várható a klimaxban is, az ember úgy érzi hogy megsemmisült az élete.

csak vészeld át valahogy...

2015. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A kamaszkor ilyen! És néha még mindezekhez az "engem senki sem szeret" érzés is társul. Legalábbis nálam így volt, állandóan sírtam, pedig az életemben minden rendben volt.

Az elsőnek igaza van, éld túl!

2015. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!