Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom miért érzem ezt? Az...

Nem tudom miért érzem ezt? Az édesapám skizofrén beteg. Számomra ez nagyon nagy teher. Idegesít a jelenléte és már azt kívánom, hogy ne legyen velem.

Figyelt kérdés
Próbálok küzdeni,de napról-napra nehezebb.Egyedül vagyok vele.Nem tudom,hogy kezeljem ezt a helyzetet.
2015. febr. 3. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ketten vagytok édesapáddal? Kérjél segítséget, orvostól, szociális intézménytől. Mennyire súlyos az eset, és bírod kezelni?
2015. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kérdező, nagyon sajnálom. Azt ajánlom szedjél B-vitamint, akár több fajtát, mert lehet amiben van B6, abban nincs B2, vagy fordítva. Ugyanis a B-vitamin idegrendszer erősítő. Illetve jó lenne, ha valakitől kérnél segítséget. Fizess ápolót, vagy esetleg kérj meg egy rokont, barátot, hogy segítsen.
2015. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van egy lányom,de már ő sem bírja.Sajnos a rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot.Tudják mi a helyzet,de nem érdeklődnek.Már kértem segítséget.Volt zárt osztályon,1 hónapig.Ki rakták és közölték,hogy a továbbiakat nekünk kell megoldani.Nem veszik be az otthonokba,mert nincs rendesen beállítva a gyógyszer.
2015. febr. 3. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tényleg nagyon nehéz ez a helyzet. Azért próbálkozz még az otthonokkal, mert hátha találsz olyat, ahol beveszik. (Bár ezek rendszerint nem olcsók, de ha nagyon elviselhetetlen a helyzet, még inkább megéri! Nekem is bekerült családtagom ilyen otthonba, szintén skizofrén.)
2015. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy orvost,aki beállítja,utána keress neki egy szép otthont.
2015. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbálkozom.Sajnos még az is a gond,hogy ezeknek az otthonoknak van várólistája,ami 2-3 év.
2015. febr. 3. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
És egyébként miben teher? Nem szedi a gyógyszereit rendesen vagy hiába még is vannak komolyabb tünetei?
2015. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!