Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvonó előtt azt mondták, át...

Elvonó előtt azt mondták, át kell mennem egy pszichiátriai alkalmasságin is, mielőtt felvennének és segítenének. Mit vizsgálnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönök minden választ! Az érdekel, hogy minek kell ilyenkor megfelelni és mit csináljak, hogy biztosan átmenjek? Egy régi barátomat pár éve nem vették fel, mert többször elbukott a vizsgán, nem tudom, mit csinálhatott, most megijedtem, hogy mégsem olyan egyszerű bekerülni.

2015. febr. 10. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Kovácsszénáján voltam elvonón, előtte addiktológián kezeltek. De ha jól emlékszem elég volt a háziorvostól egy beutaló papír. A felvételi abból állt hogy leültettek 4 emberrel szemben akik kérdéseket tettek fel. Az volt a lényeg hogy kimond hogy függő vagy, és hogy ebből nem tudsz egyedül kigyógyulni, ezért segítségre van szükséged. Meg látniuk kell a motiváltságodat is.
2015. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!! Komolyan hálás vagyok a válaszért!
2015. febr. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!