Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon aggódom és félek?!

FIVESTAR kérdése:

Nagyon aggódom és félek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdek aggódni. Hétfő óta valami van velem, semmire nem tudok figyelni...nem, nem kalandoznak a gondolataim, hanem egyszeruen nem megy. A matekot mindig értettem, de az utóbbi két anyagot, ami még a bukóknak is megy, nem értem meg..egyszerűen nem.

elfelejtek dolgokat, a kis lapátot beraktam a hűtőbe, a szalámit a fiókba.

játszom egy játékkal, és az sem ugy megy, nem tudok olyan gyorsan reagalni, nem veszek eszre dolgokat, nem lovok ugy ahogy szoktam.

Tovabba neha tok ertelmetlen mondatokat irok/ mondok.


2015. febr. 10. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimerültség talán, sok számítógépezés.
2015. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, annyira nem vagyok egy elhidegult kocka.

viszont semmi idom pihenni

Sulibol 4-5re erek haza

Meg valamit tanulni is kell, meg kajalni

mire ágyba kerülök 10-11

És haromnegyed 6kor kelek

2015. febr. 10. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig kell, a szervezetednek túl sok ez, valamiről mondj le vagy ne legyél fenn addig.
2015. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj szegény gyerek 4-5re haza ér és fáradt...mindjárt sírok


b.a.z.d+ jövőhéttől kezdődik a félévem és hétfőtől csütörtökig délután 6ig leszek suliba ne hisztizzél ezen



majd szólok ha ráérek sajnálni téged

milyen kis lapátot tettél a hűtőbe azzal szeditek fel legalább a macskas**r vagy mifélét? mindegy is úgyse olvasom el a válaszod

2015. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert engem aztan rohadtul erdekel a nyomorod:D te senkihazi

segitseget kertem, es nem egy ilyen vilagtalan velemenyet.


Kedves masodik. Lehet igazatok lesz, es valamit megprobalok csinalni, mert hetvegeig nem hiszem hogy ki birom

2015. febr. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!