Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha felriadtam álmomból, ordítottam?

Figyelt kérdés
Miután felébredtem az éjszaka közepén, nem emlékeztem semmire, még arra sem, hogy ordítottam. Másnap mondták nekem a családtagok.

2015. febr. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

azért van, mert rosszat álmodtál. Az álmokkal nem érdemes sokat foglalkozni, amolyan "biztonsági szelep" funkciót is betöltenek.

Illetve a visszatérő álmokkal érdemes csak foglalkozni, mivel ezeknek van "üzenet" értéke. Ha nem emlékszel az álmodra, semmi baj, ne foglalkozzál ezzel.

2015. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez régen többször is előfordult, minden hónapban 1-2-szer. Akkor sem emlékeztem semmire. Akik hallották azt mondták, olyan hangot adtam, mint aki az életéért küzd, mert meg akarják ölni. Ez akkor volt miután a sok éves kapcsolatom véget ért, és szakítás után voltam.
2015. febr. 13. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Na és? Nem igazán kellene ennek különösebb jelentőséget tulajdonítani. Az álom az álom, ha nem emlékezel semmire, jobb is hogy nem emlékezel rá.

El kell tudni fogadnod azt, hogy elsősorban lélek vagy (és nem test), és nem vonhatod a tudatos kontrollod alá az álmaidat.

Ezért kell ügyelnünk a lelkünkre, hogy becsületesen, erkölcsösen, Hittel éljünk, nehogy a lelkünk "megbetegedjen".

2015. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!