Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha mindenből...

Killerke2012 kérdése:

Mit tegyek ha mindenből elegem van?

Figyelt kérdés
Mindenből elegem van. Volt ma egy buli a suliban, általában nagyon szoktam várni, imádom, de ma nem sikerült magam jól éreznem. Van egy lány aki nagyon tetszik, és ez nyilvánvaló a vak is látja, de nincs önbizalmam odamenni és elmondani neki. Ezen ívül, amikor sikerül odamennem és beszélgetek vele, ott terem egy ilyen kis görcs köcsög gyerek, aki egy fejjel kissebb nálam. Utánom őt. Mindig azt akarja megszerezni, aki nekem kell, miközben neki ottvan a barátnője. Mit tegyek? Megverni nemtudom, mert ugyebár "kicsi a bors, de erős" erősebb mint én. Nagyon nem vagyok egy féltékeny tipus, de amikor a szemem láttára tapizza le a lányt, akkor golyót tudnék adni a fejébe!!! Komolyan tök depis vagyok, az öngyilkosság is megfordult. ELEGEM VAN MINENBŐL!!!! Kérlek segítsetek. Nagyon szeretem azt a lányt, de nem tudom mit tegyek. A barátnőjével egész jóban vagyok, vele beszélgettem kb 2 órát erről, megértett engem, de nem tud ezzel kapcsolatbAn segíteni.

2015. febr. 13. 22:16
 1/7 anonim válasza:
Beszélj meg egy tallálkozót azzal a lánnyal,azzal az indokkal hogy szeretnek neked valanit mondani...Önbizalom,és bátorság kell!!Menni fog!
2015. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát próbáld neki elmondani,vagy a tuttára adni!
2015. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy miko elmondtam volna neki, odajött az az említett görcs, és bumm. Ennyi olt. Inkább elmentem, mert a társaságától is hányingerem lesz.
2015. febr. 13. 22:52
 4/7 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb, hogy annak a gyereknek van barátnője, mégis arra hajt aki nekem kelene.
2015. febr. 13. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Akaszd fel magadat. De vigyáz nehogy elszakadjon a kötél. Vagy ugorj le a 2 emeletről. Csak ha nem fejre esel akkor nagyon fáj, és szenvedve halsz meg. Vágj eret de akkor. Csak kádban!

Nyúlj árába egy gemkapoccsal az a legtutib. Ha nem ba$sza le a biztosítékot akkor nem fáj. Én azt ajánlom.

2015. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha tényleg elég fontos lenne a lány már odamentél volna beszélni vele
2015. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az öngyilkosság sosem megoldás, mindig van más út. Szerintem ne add fel!
2015. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!