Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó étrend kiegészítőt, fehérje készítményt? (14 vagyok)

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem edzeni,de eddig nem nagyon ettem olyan ételeket amiben sok fehérje van meg ilyenek és nem is akarok,ha nem inkább valami fehérje készítményt vagy étrend kiegészítő kéne.Nem kell valami nagyon drága mivel először ki akarom próbálni,hogy milyen lenne és mivel nem nagyon tudom milyen kéne ezért remélem tudtok valamit ajánlani.És még egyszer elmondom,hogy 14 vagyok.

2013. nov. 21. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig a szilárd kaja legyen az alap. Azt kell rendbe tenni, nem csak a tápkiegere számítani.

Edzés utánra egy jó tejsavóproteint ajánlok, pl MHN whey vagy Myprotein impact. Ezek is jók: Biotech nitro pure whey gold, Scitec 100% whey protein professional, Nutrend whey core 100, stb.

De az étrendet legyen rendben.

14 évesen még ne eddz súlyzókkal, inkább saját testsúlyos edzés menjen.

2013. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd a csodapor protein por helyettesiteni fogja a rendes étkezést, de vigyázz 18 év alatt nem szabad ilyeneket enni, mert szétmarja a beled.
2013. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze szétmarja...
2013. nov. 21. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
neki úgy látszik az agyát marta szét :-)
2013. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja :D
2013. nov. 21. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg étrend kéne, a fehérje csak kiegészítő, szarból nem lesz vár (szemétből izom).
2013. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!