Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus, aki ért a...

Egy pszichológus, aki ért a borderline terápiájához?

Figyelt kérdés
Arra rájöttem, hogy az agyam rosszul kódolja a külvilág eseményeit, ebből következően valótlan gondolatok járják be a fejemet, amiket sértőnek érzek, mintha utálna a világ.. ez csak egy apró dolog. Zongora szakon tanulok, és kétnaponta új darabot akarok tanulni, de a hangulat az óránként változik. 11:42-kor boldog vagyok, tíz perccel később meg akarok halni.. valami ilyesmi, kezdek kikészülni, az egész emberiség mizantróp természetű számomra. Minden harmadik órában szakot alarok váltani az egyetemen.fogalmam sincs mit akarok...tétova bolyongás az életem az űrben.
2015. febr. 25. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is keresem megam,ez még nem borderline,egyik percben lehetsz boldog és a másikban boldogtalan,le kell küzdeni a bizonytalanságot,ez a titok.Ehhez önbizalom kell ,nekem nincs.
2015. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két éve diagnosztizálták nálam, csak a pszichodoktor minden 2.látogatásnál hetekre bezárt a pszichiátriára, és kb három hónapja nem voltam, gyógyszert sem szedek, nincs kedvem megint ott kikötni.. Pszichológus, aki ért BPD-hez, nyíregyházi vagy debreceni, kérem írjon nekem.
2015. febr. 25. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak budapesti szakembert tudok ajánlani, de lényegében bármilyen pszichológus jó, aki analitikusan orientált terápiával dolgozik és elég kitartóan (tehát ide a fókuszterápiák haszontalanok).

Próbálj a fenti szempontok alapján érdeklődni, és ha jelzed, hogy mi a probléma, az alapján el tudja dönteni, hogy vállal-e, vagy sem.

2015. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam összehozni egy nem hivatalos klubot, akár közösségi oldalon, akár élőben (bár nyilván az utazás, tanulás, munka függvényében ezt nehéz összehozni). Szerintem egymásnak tudnánk legjobban segíteni, már azáltal is, hogy nem kell tartani a másik fintorától. Én Budapesthez közel élek, kíváncsi leszek, hogy mennyien lesznek aktívak a Borderline-osok (illetve más problémával küzdők: bipoláris zavarban szenvedők stb). Én megpróbálok aktív lenni. Én 2 hónapig jártam pszichológushoz autogén tréningre. Nem volt rossz. Valamit segített.
2015. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha szerveződik valami csoport, küldenél nekem privit, előző? én nemrég jöttem rá, hogy border vagyok, és nagyon kemény ez a felismerés, egyelőre nem tudom, mihez kezdjek.

22L

2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több, mint 1 év után történt valami? :) Akár a csoportal, akár a kérdezővel :D
2016. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!