Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-osok, hogyan...

Borderline-osok, hogyan látjátok önmagatokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Bocsáss meg de nem tudom mit jelent ez a kifejezés?
2010. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kedves első te vagy nem tudsz róla hogy az vagy(valszeg azért nem) vagy pedig nem tudod mi az. Nekem van 1 ismerősöm aki bpd-s, és így kirívóan fura viselkedése nincs egy kívülálló számára, persze aki meg tudja róla, az minden mozdulatában látja a manipulatív viselkedést.
2010. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Szóval első vagyok, akkor ez magyarul feltűnési viszketegség. Aha! Hát nekem nincsenek ilyen problémáim, sőt nagyon is szerény vagyok.
2010. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
hogy viselkedik egy borderline-os?
2010. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Feltűnési viszketegség :) hát ez jó.

A keresőben pedig utána tudsz nézni, legalább annyi idő, mint azt válaszolni, hogy nem tudod, mi az.

Igazából érintettek válasza érdekelne.

2010. febr. 13. 20:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sehogy, vagy leginkább semminek. A saját életemben is kívülállónak, üresnek, feleslegesnek.
2010. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

2.


akkor nekem sok kollégám borderline-os lehet, mert kívülállók nem igazán látják rajtuk, hogy milyen manipulatív egyének. :D

2010. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek érzem magam mindenhez, semmire nem vagyok egyedül képes, úgy érzem magam mint egy magára hagyott 4éves, aki egyik pillanatról a másikra felnőtt létbe kényszerült. Felelősségteljesnek kell lenni, rettegek hogy mindent elrontok. Úgy érzem senki sem szeret és senki nem tudja miken megyek keresztül ami elkeserítő és irritáló...
2010. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is majdnem ugyanaz mint az előző válaszolónak, annyi különbséggel, vagy csak hozzátéve, hogy iszonyatosan magányosnak érzem magam, de az emberekkel általában nem szeretek lenni, utálom őket, sokkal többre tartom magam a többségüknél, akiket pedig szeretek, azokkal nagyon félek, mert semmiképp sem szeretném elveszíteni őket, nagyon is függők tőlük :(
2010. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
jah, és még annyi hogy ennyi hülyét, mint az első pár hozzászóló... feltűnési viszketegség xD meg ilyenek... te is szánalmas ember lehetsz..
2010. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!