Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-osok, hogyan...

Borderline-osok, hogyan látjátok önmagatokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 16:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre konstruktív válaszok.

És nálatok az impulzusok kontrolálása nem okoz gondot?

Én nagyon kaotikus életet élek.

Hogy álltok az alkohollal vagy egyebekkel?

2010. márc. 7. 18:12
 12/23 anonim ***** válasza:

sehogy, épp próbálom menteni az életemet, de 16 vagyok, elég nehezen megy... a saját anyámat lenézem, a butasága és az előítéletei meg a makacssága miatt... senki sem ért meg... én sem értek senkit, mégis úgy érzem mások a hülyék... főleg a pszichológus, aki nem ér rá...

őszintén szólva épp majd fel robbanok a dühtől...

előző 2 voltam

2010. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
nekem ugynaz mint a 8, és a 9-ik válaszolónak annyi különbséggel, hogy eddig nem tudtam mi az a borderline (én csak a játékot ismertem) és hogy én szeretek emberekkel lenni, de azok akármit teszek mindig visszautasítanak
2010. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Tutujka ***** válasza:
10%

Most miért kell kicikizni azt, aki nem tudja mit jelent ez a bordeizé betegség?

Én sem tudtam eddig róla.

F.asza hozzá állásotok van mondhatom. Nem hiába vagytok bordegeneráltak.

2010. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Salx Narval ***** válasza:
44%
Hát igen, ha valaki beteg, az még nem ad okot a bunkó viselkedésre.Ez nagyobb probléma, mint maga a betegség.
2010. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

ne haragudj kérdező, de ennek mégis mi a szar értelme van?

jó hallgatni, hogy milyen elbhaszott helyzetben vannak mások? Te hogy látod magadat? kretén.....

2010. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

te meg azon élvezkedsz hogy névtelenül oltasz le másokat akiknek valós problémáik vannak és nem csak kisebbségi komplexusban szenvedő f@szfejek mint te? grat... csak nézz magadba... nem azért mondom mert nekem jól esik. hanem mert talán elkezded igazán sz*arul érezni magad amiért ilyen s*eggfej vagy...

ja, és ezt a többi hülyének is üzenem...

2010. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nem erről beszélek öreg. hanem arról, hogy azzal, hogy a srác megkérdezi, hogy Neked/Nektek mi a problémád/problémátok, aztán meg mondja, hogy hát fasza kis kaotikus életed/életetek lehet, nem sokat segít!!!!!!!!!!!

Ha meg mindenképpen le akarod írni, vezess naplót és nem találkozol ilyen névtelen parasztokkal mint én, akik szerint gáz az, hogy beteg embereket kérdezgetnek arról, hogy na és milyennek látod magad? szar érzés? tényleg? és hogy állsz az alkohollal? nem akarsz öngyilkos lenni? tényleg úgy érzed, hogy eleged van a világból?

2010. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csak olyan kérdésre adjál választ, amit értesz is. Ha nem érted, akkor kérdezz, ne cikizz. Ez a betegség nem feltűnési viszketegségből ered, mint a te meglehetősen buta hozzáállásod.
2010. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
aha...
2010. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!