Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezdjek neki jógázni?

Hogyan kezdjek neki jógázni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől szeretnék járni jógázni, de nem tudom hová. Kerestem a neten, de annyi féle van és elvesztem bennük. Tudna vlki ajánlani nekem (abszolút kezdőnek) vlmilyen tanfolyamot?
2008. aug. 24. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jártam tanfolyamra,mindent egy Kareen Zebroff:Jóga mindenkinek c.könyvből sajátítottam el,mármint az alpokat,és utána már világos volt,amit a neten olvastam. Persze,ha akarsz járni tanolyamra,nyugodtan,meg ott szabadabban kérdezhetsz is,stb.
2008. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Valóban sokféle jóga létezik! Nem írod milyen céllal kezdenél jógázni! Hány éves vagy, milyen az eü.i állapotod, ez is fontos lehet bizonyos jóga típusoknál.


Jógaoktatóként azt javaslom, hogy szerezz be egy jó jógakönyvet, olyat amiben részletes magyarázat van és színes illusztráció, ezzel szerezhetsz egy jó alapot. Eljárni órákra egy értékes plusszt adhat a gyakorláshoz. Ha van kérdésed még, írj nekem privi üzit, remélem tudok segíteni.

2008. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!