Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy van valami skizofré...

Lehet hogy van valami skizofrén beütésem?

Figyelt kérdés
Egyszer ilyen zenét hallgatok egyszer olyat. De teljesen eltérő stílusok. Ha olyanom van rock ha meg nem akkor hip-hop. Vannak dolgok amikről egyszer így vélekedek egszer úgy. Volt már olyan is hogy azt mondtam valamire: Nah én ezt máma biztos nem fogom csinálni, aztán egy pillanat leforgása alatt: hát nekem ehhez most tökre kedvem van. Hol x "életérzésem" van hol y. Van hogy bizonyos dolgokat bánok aztán később tökre lelkiismeret furdalás nélkül gondolok vissza rá. Van skizofréniám vagy csak én képzelem be magamnak? 16/F
2010. febr. 14. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szeszélyes vagy, ami a koroddal együtt jár. A skizofrének különböző énjei nem tudnak egymásról, vagyis amelyik hip-hop-ot hallgat, az nem is tudja, hogy létezik egy másik, aki rockmániás.
2010. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A skizófrénia nem ilyen!

Csak keresed önmagad, még alakuló félben vagy:)

2010. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem vagy skizofrén. (Megkérdeztem a hangokat, ők is megmondták)
2010. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bonyolult lélek vagy, ennyi az egész.
2010. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem skizofrénia..
2011. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!