Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Derealizációval küzdöm, megoldás?

Derealizációval küzdöm, megoldás?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem,nehez errol beszelni mivel azt hiszem,hogy almodom.Nagyon rossz erzes.Mindig azt hiszem,hogy almodom ezt az egesz vilagot es valojaban alszok.Nem is ertem,hogy hogy tudom elvegezni a napi dolgokat suliba menni stb.Mintha lenne bennem,talan a legjobb szo erre egy robotpilota aki csinalja a dolgokat helyettem mintha nem lennek tudataban a dolgoknak amit csinalok,csak ugy teszem.Illetve osszefolynak az esemenyek tehat pl: a suli es az ithonlet kozott.Tehát gyorsan tortennek az esemenyek amiket nem tudok kovetni.Valami megoldas,jelzem jarok szakemberhez csak most nem tud fogadni...

2015. márc. 17. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök sajnos...nem találtam rá nagyon megoldást, esetleg próbáld magad lefoglalni valamivel.
2015. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit derealizálsz? Nem akarsz rendőr, katona lenni? Hát, ha ilyen hülye dolgokat beszélsz be magadnak pajtás, akkor nem is leszel! Mitől félsz? Nem álmodsz. Ha tudod, hogy valamit nem akarsz megtenni, hát ne tedd meg! Légy bátor, küzdj valamiért mert megéri. Ne hagyd el magad. Találj magadnak valamit, ami biztos pont az életedben. Járj sportolni! Küzdősportokat ajánlom leginkább.
2015. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia..tudom régi kérdés de javult azóta az állapotod? Mert hasonlot érzek mint Te.
2016. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!