Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzem be a gyógysze...

Hogyan szerezzem be a gyógyszereket így?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam pszichiáternél, OCD lett. Rivot szedek, napi 2x 0,25-öt, ami elég, bár néha beveszek egy egész 0,5-öset. Emeleet napi 1x szedek Seroxat-ot. 1 hét alatt rengeteget javultam, viszont érzem, hogy még mindig van valami bennem. Én meg vagyok győződve, hogy ADHD, ami gyerekkorom óta jelen van, az OCD az különböző szerek használta után jött elő. Sajnos Erdélyben lakom, itt nincs sem Adderal, sem Ritalin, viszont valahol olvastam, hogy biszonyos helyzetben M.O.-n is kivehetem őket, ha felírja az orvos. Tudom, hogy a gyógyszer nem old meg semmit, holnaptól kezdem a kogitív viselkedésterápiát, remélem segíteni fog, de érzem, hogy kell az Adderal vagy Ritalin (Adderal úgy tudom jobb, egyiket sem szedtem soha.) Ami érdekel, hogy létezik-e EU-s recept, amit ki tudok váltani MO-n, vagy teljesen felejtős az egész?

2015. márc. 17. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha lenne Magyar állampolgárságod akkor nem lenne nehéz megoldani. TB nélkül persze drágább lesz. De nem vagy állampolgár szerintem csak valamilyen EU s biztosítással lehetne megoldani.
2015. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!